HBO zapowiada kilkadziesiąt seriali na 2020 rok. "Nowy papież", "Westworld" i inne premiery – pełna lista

"Westworld" (Fot. HBO)

0
1 2 3 4

Nowe sezony seriali HBO, które będą w 2020 roku

W potrzebie sezon 4 (High Maintenance) – czwarty sezon serialu z Benem Sinclairem w roli dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

Genialna przyjaciółka sezon 2 (My Brilliant Friend) – drugi sezon serialu oparty będzie na drugim tomie cyklu Ferrante pt. "Historia nowego nazwiska". Wracamy do opowieści zaraz po ślubie Lili ze Stefano. Gdy dziewczyna rozpoczyna tę nową drogę życia, Lenù kontynuuje swoją edukację i karierę poza dzielnicą.

Kontra sezon 7 (Strike Back) – finałowa misja jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20.

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem sezon 7 (Last Week Tonight with John Oliver) – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.

Westworld sezon 3 – zdjęcia do nowego sezonu realizowane były w Hiszpanii (w tym sceny osadzone w realiach II wojny światowej) oraz Singapurze (wizje przyszłości). W obsadzie ponownie Evan Rachel Wood, Thandie Newton i Ed Harris, w nowym sezonie dołączą do nich Aaron Paul, Vincent Cassel i Kid Cudi.

Niepewne sezon 4 (Insecure) – czwarty sezon błyskotliwego serialu komediowego HBO, którego bohaterką jest niepewna siebie młoda Afroamerykanka.

Pokój 104 sezon 4 (Room 104) – kolejny sezon oryginalnej opowieści o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego co noc zmieniających się nietypowych gościach. Serial autorstwa braci Jaya i Marka Duplassów.

Los Espookys sezon 2 – kolejny sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes.

Barry sezon 3 – trzeci sezon nagradzanego serialu komediowego z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles.

Prawi Gemstonowie sezon 2 (The Rightous Gemstones) – drugi sezon opowieści o światowej sławy rodzinie teleewangelistów, których chciwość i działalność charytatywna idą od lat w parze – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Serial HBO autorstwa Danny'ego McBride'a.

1 2 3 4