Andrzej Sapkowski na planie "Wiedźmina"! Zobaczcie rozmowę showrunnerki serialu Netfliksa z autorem

Co Andrzej Sapkowski sądzi o nadchodzącym "Wiedźminie" Netfliksa? Zobaczcie wizytę autora na planie i jego rozmowę z showrunnerką serialu.

W promocji 1. sezonu "Wiedźmina", który pojawi się na platformie równo za tydzień, Netflix ostatnio szczególnie rozpieszcza fanów książkowego oryginału. Mieliśmy już okazję usłyszeć, jak serialowy Geralt, czyli Henry Cavill czyta "Ostatnie życzenie", a w najnowszym wideo produkcję promuje sam Andrzej Sapkowski.

Wiedźmin – Andrzej Sapkowski na planie serialu

Netflix zaprezentował klip, w którym autor "Wiedźmina" rozmawia z showrunnerką serialu Lauren S. Hissrich o swoich odczuciach związanych z nadchodzącym serialem. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądała wizyta Sapkowskiego na planie jednego z odcinków:

Zapytany o to, jak poczuł się, wkraczając na plan ekranizacji swojej twórczości, autor zapewnił, że jest zachwycony tym, co widział. I jak sam przyznał, zupełnie nie martwi się o to, co ostatecznie zobaczymy na ekranie. Kiedy Hissrich dopytała, czy Sapkowski ma zamiar oglądać serial, odpowiedział, że bezwzględnie tak i cierpliwie czeka na premierę.

Okazja do obejrzenia całego 1. sezonu składającego się z 8 odcinków zbliża się już coraz większymi krokami. Wcześniej w tym tygodniu Netflix wypuścił finałowy zwiastun serialu.

Premiera Wiedźmina 20 grudnia na Netfliksie

REKLAMA