Reese Witherspoon i Kerry Washington w zapowiedzi "Little Fires Everywhere". Znamy datę premiery serialu

"Little Fires Everywhere" (Fot. Hulu)

Adaptacja bestsellerowej powieści Celeste Ng nadchodzi do Hulu już w marcu. Zobaczcie pierwszą zapowiedź "Little Fires Everywhere" w gwiazdorskiej obsadzie.

"Historia o wadze sekretów, naturze sztuki i tożsamości, dzikiej sile macierzyństwa i niebezpieczeństwie leżącym w przekonaniu, że przestrzeganie zasad może zapobiec katastrofie" – tak Hulu zapowiada nadchodzący limitowany serial na podstawie powieści Celeste Ng i prezentuje pierwszą zapowiedź "Little Fires Everywhere".

Little Fires Everywhere – zapowiedź serialu Hulu

Zapowiadający serial klip ma zaledwie 15 sekund, ale tylko tyle wystarczy, aby zacząć z niecierpliwością odliczać dni do premiery serialu z Reese Witherspoon i Kerry Washington w rolach głównych:

Adaptacja powieści wydanej w Polsce pod tytułem "Małe ogniska" opowie o życiu idealnej rodziny Richardsonów w ekskluzywnej społeczności Shaker Heights w Ohio, które splata się z losami enigmatycznej matki i córki starających się przywrócić do pionu swoje życie.

W roli Eleny Richardson wystąpi Reese Witherspoon, która dobrze rozgościła się na małym ekranie – będzie to już trzeci serial z udziałem aktorki w przeciągu ostatnich miesięcy, po "Wielkich kłamstewkach" i "The Morning Show". Z kolei dla Kerry Washington, która zagra Mię Warren, występ w "Little Fires Everywhere" będzie serialowym powrotem od zakończenia "Skandalu".

W obsadzie są także m.in. Rosemarie DeWitt ("Black Mirror"), która wciela się w Lindę McCullough, przyjaciółkę Eleny, i Joshua Jackson ("The Affair") w roli Billa Richardson, męża Eleny (Reese Witherspoon).

Premiera Little Fires Everywhere 18 marca

REKLAMA