5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Carice van Houten o ewentualnym występie w prequelu "Gry o tron". "Reef Break" skasowane po jednym sezonie. Zdjęcia z serialu "Drakula". A oprócz tego "Billions" i nie tylko.

1. Melisandre w prequelu Gry o tron?

Melisandre to jedyna postać z "Gry o tron", która ze względu na swój wiek teoretycznie mogłaby wystąpić w "House of the Dragon", prequelu o Targaryenach, rozpoczynającym się 300 lat przed wydarzeniami z GoT. Serwis Entertainment Weekly zapytał Carice van Houten, czy byłaby takim występem zainteresowana.

– Cóż, to naprawdę zależałoby od fabuły. Byłabym zainteresowana, gdybyśmy mogli ją zobaczyć z kompletnie innej strony. To musiałaby być interesująca perspektywa, której nie widzieliśmy wcześniej. W przeciwnym razie mam wrażenie, że zamknęłam to w naturalny sposób – co też jest dobre – powiedziała aktorka.

2. Reef Break skasowane po jednym sezonie

Telewizja ABC skasowała "Reef Break" z Poppy Montgomery w roli głównej.

3. Nowe twarze w 5. sezonie Billions

Roma Maffia ("Nip/Tuck") i Daniel Breaker ("Passing Strange") pojawią się w rolach powracających w 5. sezonie "Billions". Ona zagra prokurator z Manhattanu, a on szefa personelu biznesmena Michaela Prince'a (Corey Stoll).

4. Awans z obsadzie Chicago Fire

Albert Rosende, który dołączył w tym sezonie do "Chicago Fire" jako strażak Blake Gallo, został awansowany do stałej obsady.

5. Drakula – zdjęcia z serialu BBC i Netfliksa

"Drakula" od BBC pojawi się 4 stycznia na Netfliksie i wszystko wskazuje, że będzie naprawdę mroczny. Zdjęcia postaci, które zobaczymy w serialu, znajdziecie w serwisie Radio Times.

Drakula serial BBC Netflix

Drakula serial BBC Netflix

Drakula serial BBC Netflix

REKLAMA