HBO prezentuje klipy z seriali na 2020 rok. "Outsider", "Kraina Lovecrafta", "Spisek przeciwko Ameryce" i inne

"Perry Mason" (Fot. HBO)

W 2020 roku HBO zaszaleje z nowymi serialami. Zobaczcie klipy z takich produkcji, jak "Perry Mason", "Outsider", "Kraina Lovecrafta" czy gwiazdorskie "The Undoing".

HBO ma za sobą świetny rok z "Watchmen", "Sukcesją", "Euforią", "Kronikami Times Square", "Wielkimi kłamstewkami", "Panią Fletcher" i mnóstwem innych seriali (niestety też z finałową "Grą o tron", ale o tym już zapomnieliśmy, prawda?). A jak wyglądają plany na kolejne 12 miesięcy? Bardzo długą listę nowości znajdziecie tutaj, a dziś mamy dla was zwiastun z krótkimi klipami z licznych produkcji.

Rok 2020 w HBO – zapowiedź nowych seriali

Oprócz kolejnych sezonów seriali, które już znamy, jak "Sukcesja", "Euforia" czy "Westworld", HBO prezentuje debiutujące tytuły. Na pierwszy ogień pójdzie "Outsider" na podstawie książki Stephena Kinga i "Nowy papież", kontynuacja "Młodego papieża" z Johnem Malkovichem i Jude'em Lawem w rolach głównych.

Dalej mamy miniserial "The Undoing" z Nicole Kidman i Hugh Grantem, stylowego "Perry'ego Masona" z Matthew Rhysem, "Spisek przeciwko Ameryce" Davida Simona, "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo w podwójnej roli, "Avenue 5" z Hugh Lauriem, a także "Krainę Lovecrafta", "Dzień trzeci" i jeszcze kilka tytułów.

REKLAMA