Amerykański sen w XXI wieku. Zwiastun "Little America" zapowiada szczere spojrzenie na życie imigrantów

"Little America" (Fot. Apple TV+)

Apple TV+ zapowiada swoją pierwszą antologię, która opowie o życiu współczesnych imigrantów w USA. Zobaczcie, jak prezentuje się komediodramat "Little America".

Jak opowiadać o współczesnych imigrantach w Ameryce? Na pewno nie tak, jak zazwyczaj robią to media i niektórzy politycy. Taką odpowiedź zdaje się prezentować nadchodzący serial "Little America". Apple TV+ pokazało właśnie pierwszy zwiastun antologii.

Little America – zwiastun serialu Apple TV+

Zgodnie z zapowiedziami platformy, "Little America", zainspirowane prawdziwymi relacjami z Epic Magazine, zajrzy głębiej w życia nowych mieszkańców USA niż robią to nagłówki gazet, aby "przyjrzeć się zabawnym, romantycznym, wzruszającym, inspirującym i zaskakującym historiom imigrantów w Ameryce, kiedy są one ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej".

O "Little America" słyszeliśmy już na pierwszej konferencji Apple TV+, w trakcie której serial prezentował Kumail Nanjiani, pełniący rolę producenta wykonawczego i scenarzysty razem z Emily V. Gordon (para dostała wcześniej nominację do Oscara za scenariusz do "The Big Sick"). W gronie producentów znaleźli się także Lee Eisenberg ("The Office"), pełniący rolę showrunnera oraz m.in. Alan Yang ("Master of None").

Z kolei na ekranie w składającym się z 8 odcinków 1. sezonie pojawią się m.in. Zachary Quinto ("Star Trek"), Haaz Sleiman ("Jack Ryan"), Mélanie Laurent ("Bękarty wojny"), Shaun Toub ("Homeland"), Conphidance ("American Gods") oraz Sherilyn Fenn ("Twin Peaks").

Wszystkie odcinki 1. sezonu mają pojawić się 17 stycznia na platformie. Z kolei w planach jest już 2. sezon, który Apple TV+ zamówił już w październiku.

Premiera Little America 17 stycznia w Apple TV+

REKLAMA