Co czeka Joego w 3. sezonie serialu "Ty"? Penn Badgley mówi, kto będzie teraz jego największym wrogiem

"Ty" (Fot. Netflix)

0

W 1. sezonie Joe Goldberg mordował w Nowym Jorku, w drugim przeniósł się do Los Angeles, gdzie poznał Love Quinn. O czym będzie 3. sezon serialu "Ty"? Uwaga na spoilery z finału 2. serii!

Jeśli obejrzeliście już cały 2. sezon "Ty", to wiecie, że Joe Goldberg (Penn Badgley) znalazł się na końcu w bardzo specyficznej sytuacji. Jego nowa miłość, Love Quinn (Victoria Pedretti), nie tylko zaakceptowała jego mroczną stronę, ale też okazała się równie – jeśli nie bardziej – pokręcona co on.

Ty sezon 3 – Penn Badgley o tym, co czeka Joego

2. sezon zakończył przeprowadzką pary na przedmieście, gdzie będą mogli wychować swoje dziecko, ale nie ma tu żadnej szansy na happy end. Joe nie chce już być z Love, on chciałby się od niej uwolnić.

– Sam Joe mówi, dość jednoznacznie, że nie są bratnimi duszami. On się jej boi na końcu. Zasadniczo jest to tak zaplanowane na 3. sezon, żeby oni byli swoimi największymi wrogami – komentuje Badgley w rozmowie z TVLine.

Aktor nie sądzi też, żeby Joe był w stanie zostać dobrym ojcem.

– Prawdopodobnie nie będzie. Czy on to ma w sobie, bo jest istotą ludzką? Czy jest to możliwe? Pewnie. A jeśli jest coś, co może zmienić człowieka, to jest to rodzicielstwo. Ale nie wiem, czy Joe może albo powinien się zmieniać. A już na pewno nie wiem, czy się zmieni – mówi.

Ty sezon 3

A co z potencjalną nową "ty" – sąsiadką, którą Joe podejrzał za płotem? Badgley nie jest pewny, czy to właśnie nią zainteresuje się Joe w 3. sezonie, ale jest przekonany, że jego bohater wróci do swoich dawnych nawyków.

– To zdecydowanie niebezpieczny cykl. To trochę jak stare wzorce i nawyki. Rozpoznajemy je bardziej, w miarę jak się starzejemy, i często okazuje się, że niezwykle trudno je zmienić. Może to właśnie widzimy w jego przypadku? Jego cykl jest okropny. Teoretycznie poprawił się. Tak, zamierzał zabić Love, ale zmienił zdanie, kiedy powiedziała mu, że jest w ciąży. Naprawdę nie wiem, co jest w planie – dodaje aktor.

"Ty" nie ma jeszcze zamówienia na 3. sezon od Netfliksa, ale w tym momencie jest ono formalnością. Dzięki wsparciu stanu Kalifornia produkcja zaoszczędzi ponad 7 mln dolarów na podatkach, więc byłoby zaskoczeniem, gdyby Netflix nie skorzystał. Zwłaszcza że to jeden z najbardziej popularnych tytułów na platformie.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie