Showrunnerzy "Lucyfera" mówią, jaki będzie ostatni sezon serialu. Czy Lucek wróci na ziemię?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

5. sezon "Lucyfera" definitywnie będzie ostatni i to bez najmniejszej bez szansy powrotu. Teraz showrunnerzy odpowiadają na pytanie, jaka będzie finałowa odsłona serialu.

"Lucyfer" okrzyknięty przez TV Time najchętniej oglądanym serialem 2019 roku, wróci w 2020 z finałowym sezonem. Nie będzie już szans na petycje i akcje widzów, Netflix zdecydował się wydłużyć ostatnią odsłonę Lucka do 16 odcinków, które trafią na platformę w dwóch częściach.

Lucyfer – shwrunnerzy o finałowym sezonie serialu

Joe Henderson i Ildy Modrovich w rozmowie z TVLine zdradzili, jaki będzie finałowy sezon serialu. Przy okazji postanowili podrażnić widzów niepewnością odnośnie powrotu głównego bohatera na ziemię.

– Moment, kto powiedział, że Lucyfer wróci z piekła? Nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale wiedzcie, że Ildy i ja jesteśmy fanami 'Deckerstar', więc zapytaliśmy samych siebie: "Co chcemy, żeby wydarzyło się między Lucyferem i Chloe w finałowym sezonie? Czego jeszcze nie odkryliśmy albo nie wyjaśniliśmy?". To wszystko staraliśmy się osiągnąć w 5. sezonie – powiedział Joe Henderson.

Luckowi i Chloe kibicują także grający ich aktorzy. Czy pani detektyw i władca piekieł mają szansę na "żyli długo i szczęśliwie"? Tom Ellis ma dylemat, czy tym dwojgu wypadałoby przyrzekać sobie dozgonną miłość przed Bogiem, z kolei Lauren German zastanawia się, jak mógłby wyglądać ich ślub.

5. sezon Lucyfera pojawi się na Netfliksie w 2020