Najgorętszy moment Złotych Globów! Zobaczcie, jak Phoebe Waller-Bridge dziękuje prezydentowi Obamie

Złote Globy 2020

Pamiętacie scenę masturbacji do przemówienia prezydenta Obamy z 1. sezonu "Fleabag"? Jeśli nie, to Phoebe Waller-Bridge właśnie nam wszystkim ją przypomniała – nam i Obamie.

Złote Globy 2020 rozdane, listę zwycięzców znajdziecie tutaj, na niej oczywiście nie brakuje Phoebe Waller-Bridge i "Fleabag".

Złote Globy: Phoebe Waller-Bridge dziękuje Obamie

Dla brytyjskiej twórczyni to kolejny już zaszczyt: Waller-Bridge zgarniała Emmy, nagrody krytyków, a ostatnio jej serial znalazł się na liście ulubionych tytułów Baracka Obamy. Nic więc dziwnego, że odtwórczyni roli Fleabag nie zapomniała o nim podczas podziękowań za jeden z dwóch swoich dzisiejszych Złotych Globów.

– Osobiście chciałabym podziękować Obamie za umieszczenie nas na swojej liście. Jak niektórzy z was wiedzą, on zawsze był na mojej – oznajmiła z uśmiechem.

Niektórzy z nas rzeczywiście wiedzą, a dokładniej wiedzą to miliony widzów, którzy oglądali 1. sezon "Fleabag". Pilot serialu zawiera scenę, w której chłopak głównej bohaterki zrywa z nią, po tym jak odkrywa ją w łóżku masturbującą się do przemówienia Obamy.

Fleabag – czy są szanse na 3. sezon serialu?

Podczas wywiadów po gali rozdania Złotych Globów raz jeszcze powróciła kwestia potencjalnego 3. sezonu "Fleabag". Phoebe Waller-Bridge zapewniła, że nie zmieniła zdania w tej kwestii: kolejnej serii nie będzie.

– Nie zmieniłam zdania na temat 3. sezonu. Coraz bardziej wygląda to jak dobra decyzja. [Te nagrody] to tylko piękne pożegnanie. Ale za każdym razem jest tyle pożegnań – powiedziała.

A co nowego od Phoebe Waller-Bridge będziemy mogli wkrótce obejrzeć? Przede wszystkim "Nie czas umierać", czyli nowy film o przygodach agenta Jamesa Bonda, którego jest współscenarzystką. Twórczyni "Fleabag" jest też producentką dobrze zapowiadającego się serialu "Run", który obejrzymy w tym roku na HBO.

Fleabag jest dostępna w serwisie Prime Video

REKLAMA