Otis i Maeve wracają do gry w trailerze "Sex Education". Jakie wyzwania czekają dzieciaki w 2. sezonie?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

"Sex Education" wraca z 2. sezonem, w którym dzieciaki z liceum Moordale dalej prowadzą poszukiwania seksualne i starają się przetrwać w skomplikowanym świecie nastoletnich związków.

"Życie to ból. Miłość to brak normy. Brak normy to norma" – takim hasłem Netflix reklamuje 2. sezon "Sex Education". Właśnie ukazał się zwiastun, który zapowiada więcej tego, za co pokochaliśmy serial Netfliksa, obiecując jednocześnie, że sprawy pójdą do przodu, prawdopodobnie także jeśli chodzi o duet głównych bohaterów.

Sex Education sezon 2 – zwiastun nowych odcinków

W nowych odcinkach zobaczymy, jak Otis (Asa Butterfield) – samozwańczy nastoletni terapeuta od seksu, który ostatnio był prawiczkiem – zmuszony jest nauczyć się panować nad własnym popędem seksualnym dla dobra związku z Olą (Patricia Allison). Jednocześnie jego relacja z Maeve (Emma Mackey) jest napięta.

W 2. sezonie "Sex Education" rozwija się przyjaźń Maeve i Aimee (Aimee Lou Wood), zaś Eric (Ncuti Gatwa) zauważa, że jego nowo odnaleziona pewność siebie przyciąga nieznane rodzaje uwagi. Na jaw wychodzi romans Jean (Gillian Anderson) i Jakoba (Mikael Persbrandt), którzy muszą nauczyć się działać jak nietypowa rodzina.

Adam (Connor Swindells) jest w szkole wojskowej i wciąż coś czuje do Erica. Lily (Tanya Reynolds) postanawia skupić się na swoich talentach artystycznych i znajduje nową przyjaciółkę w Oli. Z kolei Jackson (Kedar Willaims-Stirling) wciąż pęka pod presją rodziców, którzy chcą dla niego samych sukcesów.

Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, a w mieście pojawiają się nowe dzieciaki (więcej tutaj), które będą stanowić zagrożenie dla status quo.

2. sezon Sex Education od 17 stycznia na Netfliksie

REKLAMA