Czołówka "Wiedźmina" utrzymana w klimacie lat 90. wygląda perfekcyjnie!

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Czołówka "Wiedźmina" stylizowana na lata 90. i "Grosza daj wiedźminowi" w wykonaniu metalowej kapeli? Zobaczcie, jak wygląda perfekcyjna zapowiedź serialu.

Jak to w przypadku serialowych hitów bywa, "Wiedźmin" zainspirował fanów do licznych akcji i przeróbek. Piosenka Jaskra "Grosza daj wiedźminowi" doczekała się nie tylko wersji językowych, ale i skłoniła internautów do założenia eventu na Facebooku pt. "Jaskier na Open'er 2020", który przerodził się w petycję skierowaną do twórców festiwalu. Ale to dopiero początek.

Wiedźmin – czołówka utrzymana w klimacie lat 90.

Jason Alan Dewey stworzył niesamowitą czołówkę "Wiedźmina". Klip utrzymany jest w klimacie lat 90. Na nagraniu widać charakterystyczną dla tamtych lat czcionkę, a w tle słychać metalowe brzmienia, które wykorzystywane były wówczas do produkcji fantasy. Dodatkowo widoczne są specyficzne przejścia znane użytkownikom kaset VHS. Przerobione zostało nawet logo Netfliksa!

"Wiedźmin" okazał się serialem równie dobrym do binge'owania, co do przerabiania. Prócz wspomnianych fanowskich wersji piosenki "Grosza daj wiedźminowi", w sieci pojawił się klip zawierający wszystkie "hmm" Geralta z Rivii.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie