Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Outsider", "Sex Education" i inne premiery

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Kolejny tydzień stycznia przyniesie jeszcze więcej premier. Podczas gdy na HBO pojawi się "Outsider" na podstawie powieści Stephena Kinga, Netflix proponuje m.in. "Sex Education" i "Grace i Frankie".

Najbliższy tydzień w serialach to dużo Netfliksa i trochę HBO GO oraz Apple TV+. Wracają m.in. "Sex Education" i "Grace i Frankie", a wśród nowości mamy "Outsidera", "Little America" czy też nowy serial twórcy "Please Like Me".

Outsider (nowość) – 13 stycznia w HBO Polska

"Outsider" to nowy serial HBO na podstawie powieści Stephena Kinga. Zobaczymy, jak błyskotliwy detektyw Ralph Anderson, grany przez Bena Mendelsohna, z pomocą Holly Gibney (Cynthia Erivo) prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa chłopca i jego tajemniczych okoliczności. Reżyserem pilota jest Jason Bateman, którego zobaczymy także na ekranie.

Grace i Frankie (sezon 6) – 15 stycznia na Netfliksie

6. sezon "Grace i Frankie" to zarazem przedostatni rozdział historii starszych pań, które zamieszkały razem po tym, jak mężowie je zostawili. Główne bohaterki zawitają m.in. do programu "Shark Tank", gdzie zaprezentują swój nowy wynalazek.

Everything's Gonna Be Okay (nowość Freeform) – 16 stycznia w USA

"Everything's Gonna Be Okay" to nowy komediodramat Josha Thomasa, twórcy "Please Like Me". Australijski komik zagra neurotycznego dwudziestopięciolatka Nicholasa, którego sytuacja zmusza do przejęcia roli ojca młodszych sióstr. W obsadzie są też m.in. Kayla Cromer, Maeve Press i Adam Faison.

Sex Education (sezon 2) – 17 stycznia na Netfliksie

"Sex Education" wraca po roku przerwy z 2. sezonem. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Otis (Asa Butterfield) – samozwańczy nastoletni terapeuta od seksu, który ostatnio był prawiczkiem – zmuszony jest nauczyć się panować nad własnym popędem seksualnym dla dobra związku z Olą (Patricia Allison). Jednocześnie jego relacja z Maeve (Emma Mackey) jest napięta. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, a w mieście pojawiają się nowe dzieciaki, które będą stanowić zagrożenie dla status quo.

Little America (nowość) – 17 stycznia na Apple TV+

"Little America" to nowy serial Apple TV+, zainspirowany prawdziwymi relacjami z "Epic Magazine". Jego twórcy, wśród których znajdują się Kumail Nanjiani i Emily V. Gordon ("The Big Sick"), chcą zajrzeć głębiej w życia nowych mieszkańców USA, niż robią to nagłówki gazet, aby "przyjrzeć się zabawnym, romantycznym, wzruszającym, inspirującym i zaskakującym historiom imigrantów w Ameryce, kiedy są one ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej". W obsadzie m.in. Zachary Quinto, Haaz Sleiman, Mélanie Laurent, Shaun Toub, Conphidance i Sherilyn Fenn.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Good Trouble (sezon 2B) – premiera 15 stycznia w USA

· 68 Whiskey (nowość Paramount Network) – premiera 15 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· The Magicians (sezon 5) – premiera 15 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Grown-ish (sezon 3) – premiera 16 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Ares (nowość) – premiera 17 stycznia na Netfliksie

REKLAMA