Nowe lokacje i nowe postacie w 2. sezonie "Wiedźmina". Ekipa serialu już pracuje nad kontynuacją

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Dokąd zabierze nas "Wiedźmin" w 2. sezonie i jakich nowości możemy się po nim spodziewać? Showrunnerka uchyliła rąbka tajemnicy z prac nad kontynuacją serialu.

Zdjęcia do nowego sezonu "Wiedźmina" jeszcze się nie zaczęły, ale to nie znaczy, że jego ekipa próżnuje. Bynajmniej, co potwierdziła swohrunnerka Lauren S. Hissrich, zamieszczając na swoim Twitterze fotkę z poszukiwań nowych serialowych lokacji. Sądząc po niej, klimatycznych ujęć w serialu na pewno nie zabraknie.

Wiedźmin – czego spodziewać się w 2. sezonie?

A na co poza nimi możemy liczyć w 2. sezonie netfliksowego serialu? W ramach redditowego AMA, twórczyni "Wiedźmina" zdradziła, że możemy spodziewać się nowych postaci oraz wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się skrzyżować losy trójki głównych bohaterów szybciej, niż miało to miejsce w książkach.

– Zawsze w miarę postępu serialu możesz wprowadzić nowych bohaterów. My też tak zrobimy – jest cały komplet nowych, fajnych postaci, które pojawiają się w drugim sezonie. Ale najważniejsze dla mnie było, żeby widzowie od samego początku wiedzieli, że ta historia jest o Geralcie, ale także o Yennefer i Ciri, oraz – co najważniejsze – o tym, co się dzieje, kiedy oni się odnajdują i stają się rodziną – powiedziała Lauren S. Hissrich.

Pozostaje tylko czekać na kolejne doniesienia z prac nad nowym sezonem, na czele z datą powrotu serialowej ekipy na plan. A że ta jest coraz bliższa, zdradził niedawno sam Henry Cavill.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie