Zauważyliście aktora z "Gry o tron" w "Sex Education"? Robin Arryn wziął udział w nerdowskim quizie

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Robin Arryn wyrósł na bardzo inteligentnego dzieciaka, nawet jeśli nie zapowiadał się. Jeśli nie zauważyliście aktora z "Gry o tron" w 2. sezonie "Sex Education", to mamy dla was screeny.

W 2. sezonie "Sex Education" pojawiło się kilka nowych postaci. Te najważniejsze to Viv, Isaac i Rahim – szkolna prymuska grana przez Chinenye Ezeudu, sąsiad Maeve, w którego wciela się George Robinson, i uczeń z Francji, którego gra Sami Outalbali. Cała trójka wprowadziła sporo zamieszania do fabuły, wpływając znacząco na życie dobrze nam znanych bohaterów. Ale nowych twarzy było więcej.

Robin Arryn z Gry o tron w 2. sezonie Sex Education

Radio Times zauważył na drugim planie kogoś, kogo świetnie znają fani "Gry o tron", niekoniecznie zdając sobie z tego sprawę. Otóż Dex, chłopak od kostki Rubika, w którym podkochiwała się Viv, i zarazem szef drużyny quizowej z liceum Moordale, to Lino Facioli aka Robin Arryn. Czyli syn Lady Lysy, miłośnik mleka z piersi i wyrzucania ludzi przez Księżycowe Drzwi w Orlim Gnieździe.

Ci, którzy zapamiętali go jako rozpuszczonego, okrutnego dzieciaka, nieźle się zdziwili, widząc go w 8. sezonie "Gry o tron". Lord Arryn wyrósł na przystojnego młodzieńca (mleko z piersi naprawdę jest najlepsze!), dostojnie zasiadającego pomiędzy innymi ważnymi ludźmi w finałowym odcinku serialu HBO.

A tak oto Lino Facioli prezentował się w drużynie quizowej z 2. sezonu "Sex Education" u boku Viv i Maeve:

Sex Education Robin Arryn

Sex Education Robin Arryn

Sex Education jest dostępne na Netfliksie