6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Geniusz: Aretha" (Fot. Nat Geo)

Zdjęcia i data premiery serialu "Geniusz: Aretha". Netflix chciałby współpracować z księciem Harrym i Meghan Markle. Jest szansa na więcej sezonów "Pohamuj entuzjazm ".

1. Książę Harry i Meghan Markle na Netfliksie?

Ted Sarandos z Netfliksa zapewnił, że platforma byłaby zainteresowana współpracą z księciem Harrym i Meghan Markle. "The Crown" raczej jednak odpada – twórca serialu powiedział, że planuje zamknąć historię wcześniej.

2. Netflix otwiera biuro w Paryżu

Netflix uruchomił swój czwarty oddział w Europie – po Amsterdamie, Madrycie i Londynie przyszedł czas na Paryż. We Francji powstanie 20 nowych produkcji platformy, w tym seriale "Arsène Lupin", "La Révolution", "The Eddy" i "Vampires".

3. Amazon rezygnuje z serialu Good People

Zainspirowany ruchem #MeToo serial "Good People" Whitney Cummings i Lee Danielsa nie powstanie. Amazon zrezygnował z projektu.

4. Priyanka Chopra i Richard Madden na Amazonie

Priyanka Chopra Jonas i Richard Madden zagrają w szpiegowskim thrillerze "Citadel" platformy Amazon Prime Video. Twórcami są bracia Russo ("Avengers").

5. Pohamuj entuzjazm – będą kolejne sezony?

"Pohamuj entuzjazm" wróciło z 10. sezonem (nasza recenzja), a czy będą kolejne? "Umowa z Larrym Davidem jest taka, że mówi nam, kiedy jest gotowy. Jeśli powie, że chce zrobić więcej, zrobimy więcej" – powiedział Casey Bloys, dyrektor programowy HBO.

6. Geniusz: Aretha – zdjęcia z serialu Nat Geo

Entertaiment Weekly opublikowało pierwsze zdjęcia z serialu "Geniusz: Aretha" z Cynthią Erivo w roli Arethy Franklin i Courtneyem B. Vance'em w roli jej ojca. Amerykańska premiera na National Geographic planowana jest na 25 maja.

Geniusz Aretha serial

Geniusz Aretha serial

Geniusz Aretha serial

REKLAMA