2. sezon "Wiedźmina" powstaje niedaleko Polski! Gdzie dokładnie będą kręcone zdjęcia?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Ekipa "Wiedźmina" wróciła do pracy nad kolejnymi odcinkami serialu. Wiemy, gdzie będą kręcone zdjęcia. Lokacje znajdują się niedaleko Polski.

Zgodnie z planem niedawno ruszyły prace nad 2. sezonem "Wiedźmina". Zdjęcia do premierowej części były kręcone także w Polsce, a dokładniej w Ogrodzieńcu. Właśnie tam powstały sceny z bitwy o Sodden.

Wiedźmin – gdzie będzie kręcony sezon 2?

A gdzie będą kręcone zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina"? Zgodnie z doniesieniami Redanian Intelligence najwięcej scen powstanie w Arborfield Studios w Wielkiej Brytanii, a także na szkockiej wyspie Skye.

Z kolei The Knowledge wspomina o dodatkowych scenach kręconych w Czechach i na Słowacji. Dokładna lokalizacja czeskiego planu zdjęciowego nie jest jeszcze znana, ale w poprzedniej części widzieliśmy już kadry, które powstały w forcie Komarom położonym na słowacko-węgierskiej granicy. Właśnie tam robiono ujęcia z Cintry. Być może widzowie ponownie odbędą podróż w czasie i pojawią się w "domu" Ciri.

A jeśli chcecie uporządkować sobie wszystkie linie czasowe z "Wiedźmina", odsyłamy was do specjalnej grafiki, którą przygotował Netflix.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie