"Narcos: Meksyk" – zwiastun 2. sezonu. Nowy agent DEA, tygrysy i meksykański Juliusz Cezar

Nadchodzą nowe odcinki "Narcos: Meksyk", a w nich kolejne atrakcje, które mogą wymyślić tylko królowie kokainy. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu ze Scootem McNairym w roli agenta DEA.

"Znasz historię starożytnego Rzymu? Wiesz, co oni zrobili? Zjednoczyli barbarzyńców" – mówi Miguel Ángel Félix Gallardo (Diego Luna) w zwiastunie 2. sezonu "Narcos: Meksyk", tylko po to by dowiedzieć się, że nie ma takiej wersji wydarzeń, w której Juliusz Cezar kończy dobrze.

Narcos: Meksyk sezon 2 – zwiastun serialu Netfliksa

W pełnym zwiastunie kolejnych odcinków netfliksowego hitu mocne wejście ma także nowy przeciwnik Félixa, agent DEA Walt Breslin, którego gra znany "Halt and Catch Fire" Scoot McNairy. To ten sam facet, który pojawił się w końcówce finału 1. sezonu "Narcos: Meksyk" i którego słuchaliśmy przez cały sezon jako narratora.

2. sezon "Narcos: Meksyk" to dalszy ciąg historii Miguela Ángela Félixa Gallardo, teraz już ojca chrzestnego pierwszego meksykańskiego kartelu – kartelu Guadalajara – który próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino.

Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu. Félix traci kontrolę nad sytuacją. Meksyk czeka zemsta za śmierć agenta DEA, Kikiego Camareny (Michael Peña), który zginął z rąk kartelu i skorumpowanych polityków. Prowadzona przez zawziętego i nieprzestrzegającego zasad agenta DEA Walta Breslina operacja Leyenda, wymierzona w Félixa Gallardo i jego najbliższych współpracowników, dodatkowo destabilizuje kartel.

Narcos: Meksyk sezon 2 od 13 lutego na Netfliksie

Narcos: Meksyk sezon 2

REKLAMA