"Stranger Things" prawdopodobnie zakończy się jednak po 4. sezonie. Ale jest w tym pewien haczyk

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Pojawiły się nowe, nieoficjalne wiadomości na temat tego, ile będzie trwać "Stranger Things". Choć głoszą one, że serial zakończy się po 4. sezonie, jest w tym pewien haczyk.

Po ilu sezonach zakończy się "Stranger Things"? Ostatnio w sieci pojawiły się pewne wskazówki sugerujące, że wszystkich serii będzie pięć. Takie wnioski można było wysnuć po zapoznaniu się z castingiem do nowej roli, Ashe'a. Jak mają się one do najnowszych doniesień?

Stranger Things – 4. sezon będzie finałowy?

We Got This Covered podaje, że 4. sezon serialu będzie ostatnim, jednak jest pewien haczyk, który potwierdza wcześniejsze informacje. Mianowicie finałowa odsłona "Stranger Things" będzie podzielona na dwie części, co wyjaśnia, dlaczego aktor, który zostanie obsadzony w roli Ashe'a, dostanie kontrakt na dwa lata.

stranger things sezon 4 dwie części

Na razie nie wiadomo, ile odcinków będą mieć finałowe części serialu. Możliwe nawet, że jedna z nich oficjalnie będzie figurować jako sezon 5, ale fabularnie ma to być bezpośrednia kontynuacja wątków z 4. serii.

Dodajmy, że podział finałowego sezonu na dwie części to coraz częściej stosowana przez Netfliksa praktyka. W podobnym formacie została wyemitowana ostatnia odsłona "BoJacka Horsemana" i historia powtórzy się w przypadku finałowego sezonu "Lucyfera".

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA