Ciri czeka wiedźmiński trening w 2. sezonie serialu? Freya Allan wrzuciła do sieci wymowne zdjęcie

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Rozpoczęcie zdjęć do 2. sezonu "Wiedźmina" to również czas wrzucania do sieci mniejszych i większych spoilerów przez grających w serialu aktorów. Jaką fotką pochwaliła się Freya Allan?

Ekipa "Wiedźmina" wróciła na plan zdjęciowy, co oznacza, że w sieci będą pojawiać się przecieki z przygotowań do 2. sezonu. Pierwszy już mamy i jest większy, niż wygląda na pierwszy rzut oka.

Wiedźmin sezon 2: Ciri będzie uczyć się walczyć?

W ostatnich minutach premierowego sezonu serialu Geralt (Henry Cavill) stanął twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem, czyli Ciri (Freya Allan). Wiedźmin i księżniczka Cintry ruszyli w stronę Sodden, gdzie ostatnio była widziana Yennefer (Anya Chalotra).

Teraz Freya Allan wrzuciła do sieci zdjęcie, które sugeruje, jakie będą losy bohaterki w kolejnym sezonie serialu. Fotka przedstawia miecz, co naprowadza fanów na Kaer Morhen i szkołę wiedźminów, gdzie dziewczynka pobierała lekcje walki. Później została przewieziona do świątyni Melitele.

Prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina" rozpoczęły się pod koniec stycznia. Zdjęcia będą powstawać w kilku krajach, w tym również niedaleko Polski. Na razie ekipa jest w Wielkiej Brytanii.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie