"Sex Education" z 3. sezonem. Zobaczcie zabawną zapowiedź z dyrektorem liceum Moordale w roli głównej

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Netflix zamówił 3. sezon "Sex Education", o czym poinformował nas dyrektor liceum Moordale we własnej osobie. Kiedy rozpocznie się produkcja nowych odcinków?

Jeśli nie podobało wam się zakończenie 2. sezonu "Sex Education", w którym Otis (Asa Butterfield) i Maeve (Emma Mackey) zostali rozdzieleni, wiedzcie, że wciąż jest szansa na spełnienie waszych marzeń – a także marzeń reżysera serialu Bena Taylora – o happy endzie dla tej pary.

Sex Education sezon 3 – kiedy rusza produkcja?

Netflix ogłosił, że powstanie 3. sezon "Sex Education". Jego produkcja, zgodnie z przesłaną nam informacją prasową, rozpocznie się "jeszcze w tym roku". Nie wiemy niestety, co to dokładnie oznacza i czy premiery możemy spodziewać się w styczniu 2021 czy jednak trochę później. Nie mamy także informacji o liczbie odcinków.

Mamy za to zapowiedź 3. sezonu, w której Alistair Petrie, aka dyrektor Groff, oprowadza nas po nietypowej wystawie malarstwa w liceum Moordale i zdradza dobrą wiadomość.

Dobrych wiadomości być może jest jeszcze więcej: otóż Netflix nie ogłosił, jak to ostatnio miał w zwyczaju, że 3. sezon "Sex Education" będzie finałowy. Co może oznaczać, że będzie to jeden z tych, coraz mniej licznych, seriali platformy, którym uda się przetrwać więcej niż trzy sezony.

Sex Education jest dostępne w serwisie Netflix