Kovacs w nowej powłoce w trailerze 2. sezonu "Altered Carbon". Anthony Mackie w miejsce Joela Kinnamana

Takeshi Kovacs wygląda co prawda zupełnie inaczej niż ostatnio, ale pewne rzeczy się nie zmieniły. W 2. sezonie "Altered Carbon" główny bohater wraca na rodzinną planetę i szuka Quell.

Anthony Mackie ("Black Mirror: Striking Vipers") zaprezentował się już jako Takeshi Kovacs w teaserze 2. sezonu "Altered Carbon". A w pełnym zwiastunie mamy nie tylko mnóstwo scen z jego udziałem, ale też zarys fabuły nowych odcinków.

Altered Carbon sezon 2 – pełny zwiastun serialu

Akcja 2. sezonu rozpocznie się 30 lat po finale 1. serii "Altered Carbon". Kovacs w nowej powłoce będzie poszukiwać swojej utraconej miłości Quell (Renée Elise Goldsberry), a oprócz tego wypełniać ma nową misję. Kiedy wróci do Świata Harlana, czyli na swoją rodzinną planetę, w związku z serią morderstw, odkryje, że jego zawodowe i prywatne poszukiwania to tak naprawdę jedna i ta sama sprawa.

Zwiastun ujawnia, że w 2. sezonie "Altered Carbon" nie tylko dojdzie do spotkania Kovacsa i Quell, ale też będzie ono wybuchowe. Nie liczcie na szybki happy end.

Oprócz Quell w nowych odcinkach wróci holograficzny Poe (Chris Conner), czyli sztuczna inteligencję, która przybiera postać Edgara Allana Poe. W 2. sezonie ten nietypowy bohater dalej będzie próbował zrozumieć, co dokładnie oznacza "bycie człowiekiem". Poe zyska kompana w postaci Dig 301 (Dina Shihabi, "Tom Clancy's Jack Ryan"), czyli bezrobotną sztuczną inteligencję, którą zaprogramowano tak, aby pomagała ludziom w odkryciach archeologicznych.

Do obsady "Altered Carbon" w 2. sezonie dołączą także Lela Loren ("Power") jako Danica Harlan, gubernator Świata Harlana; Simone Missick ("All Rise") jako łowczyni nagród o imieniu Trepp oraz James Saito ("Terror") jako Tanaseda Hideki, szef mafii ze Świata Harlana.

2. sezon Altered Carbon od 27 lutego na Netfliksie

Altered Carbon sezon 2

REKLAMA