Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina", są pierwsze foty. Co z nowymi zbrojami dla rycerzy Nilfgaardu?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Zdjęcia na planie 2. sezonu "Wiedźmina" ruszyły kilka dni wcześniej, niż było to zaplanowane. W sieci pojawiły się już pierwsze przecieki, a na nich zbroje Nilfgaardu.

Ekipa "Wiedźmina" wróciła na plan serialu pod koniec stycznia. Jednak termin ten nie był równoznaczny z rozpoczęciem produkcji, a z przygotowaniami do niej. O oficjalnym starcie prac możemy mówić od teraz i co więcej, okazuje się, że zdjęcia ruszyły nieco wcześniej, niż było to początkowo zaplanowane.

Wiedźmin – zdjęcia z planu 2. sezonu serialu

Na pierwszych fotach z planu serialu, które pojawiły się na stronie Redanian Intelligence, widzimy nilfgaardzkie zbroje. I bynajmniej nie jest to ich nowe wcielenie, o którym spekulowano po emisji 1. sezonu.

Jednak nie oznacza to, że nie ulegną one zmianie, bo na ten moment nie wiadomo, czy zdjęcia, które widzimy, pochodzą z zupełnie nowych wydarzeń z 2. sezonu, czy może są odwołaniami do tych wcześniejszych.

wiedźmin sezon 2 zdjęcia z planu

Zgodnie z planem zdjęcia do 2. sezonu serialu miały rozpocząć się 17 lutego, w praktyce wystartowały wczoraj. W zeszłym tygodniu trwały przymiarki strojów (miecz Ciri zapewne był nową częścią jej garderoby).

Kolejny przeciek z planu dotyczy osoby Mike'a Wooda. Aktor i piosenkarz pojawi się w kolejnej odsłonie serialu w roli nilfgaardzkiego żołnierza. Informację nieoficjalnie podała agencja castingowa AB Castings & M.

Wiedźmin – premiera 2. sezonu w 2021 na Netfliksie