Gotowi na jeszcze więcej śmiechu przez łzy? Jest data premiery i zdjęcia z 2. sezonu "After Life"

"After Life" (Fot. Netflix)

0

Ricky Gervais rok temu zrobił furorę swoim słodko-gorzkim netfliksowym serialem. Teraz powraca, by dać nam więcej tego samego. Kiedy premiera 2. sezonu "After Life"?

Sześć półgodzinnych odcinków, jeden przygnębiony facet, jeden pies i tona brytyjskiego humoru. "After Life" w zeszłym roku okazało się jedną z najlepszych niespodzianek na Netfliksie i teraz powraca, byśmy znów mogli pośmiać się przez łzy.

After Life sezon 2 – kiedy premiera na Netfliksie?

Netflix ogłosił, że nowy rozdział z życia Tony'ego (Ricky Gervais), lokalnego dziennikarza z małego miasteczka w Anglii, który nie może się pozbierać po śmierci żony, zobaczymy 24 kwietnia. Wypuszczono także serię zdjęć promocyjnych, które znajdziecie w tweecie poniżej.

Nie ma na razie opisu nowych odcinków, ale rewolucji się nie spodziewamy. Przeciwnie, oczekujemy podobnej dawki czasem przygnębiającej, a czasem podnoszącej na duchu komedii co ostatnio. No, może odrobinę weselszej i z mniej opryskliwym Gervaisem, bo jak pokazał finał 1. sezonu, Tony to i owo na swój temat zrozumiał i jest gotów podjąć wysiłek, by iść do przodu. A zdjęcia sugerują, że może zrobić to z kimś nowym u boku.

W tym momencie nie wiadomo, czy "After Life" będzie miało więcej niż dwa sezony. Sam Ricky Gervais sugerował, że woli krótsze seriale i ewentualnie odcinki specjalne zamiast tasiemców ciągnących się przez wiele sezonów. Zarówno brytyjskie "The Office", jak i "Extras" miały po dwa sezony. I z "After Life" może być podobnie.

Pytany w czerwcu zeszłego roku na Variety European TV Summit w Londynie o ciąg dalszy, powiedział, że ma pomysły na odcinki specjalne i nie wyklucza 3. sezonu, "jeśli obsada pomoże mu go napisać".

2. sezon After Life od 24 kwietnia na Netfliksie