W 2. sezonie "Wiedźmina" pojawią się koledzy po fachu Geralta. Kto zagra nowych wiedźminów?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina", a razem z nimi pojawiły się nowe przecieki z planu. Mamy dla was informacje o dwóch nowych postaciach, które pojawią się w nadchodzących odcinkach.

Produkcja 2. sezonu "Wiedźmina" rozpoczęła się szybciej niż było to zaplanowane. Od kilku dni trwają zdjęcia do nowych odcinków, a w sieci pojawiają się pierwsze przecieki z planu, jak choćby ten o zbrojach nilfgaardzkiego wojska. Dzisiaj dołączają do nich nowe wiadomości o postaciach, które zobaczymy w kolejnej odsłonie serialu.

Wiedźmin – nowi wiedźmini w 2. sezonie serialu

Zdjęcie miecza, które niedawno opublikowała odtwórczyni roli Ciri, Freya Allan, naprowadziło fanów na trop wydarzeń z 2. sezonu – mianowicie na Kaer Morhen, gdzie dziewczyna ma przejść wiedźmińskie treningi. Kolejne doniesienia z planu utwierdzają w przekonaniu, że widzowie wysnuli całkiem słuszną tezę.

Portal Redanian Intelligence, który w przeszłości wielokrotnie okazał się źródłem prawdziwych, choć nieoficjalnych informacji, informuje, że do obsady serialu dołączyło dwóch nowych aktorów. Paul Bullion ("Peaky Blinders") i Yasen Atour ("Robin Hood") mają sportretować wiedźminów i pojawić się w około trzech odcinkach mniej w więcej w połowie sezonu.

wiedźmin sezon 2 nowi wiedźmini

Paul Bullion zagra Lamberta, znanego ze swojej umiarkowanej życzliwości i treningów, które odbył z Ciri w Kaer Morhen. Z kolei Yasen Atour wcieli się w Coëna, wiedźmina z Poviss, którego wyróżniają charakterystyczne blizny po ospie wietrznej, co jest nieco zastanawiające, biorąc pod uwagę odporność przedstawicieli tego fachu. Stąd też teoria o tym, że Coën został wiedźminem nieco później niż miało to miejsce w przypadku innych chłopców.

2. sezon "Wiedźmina" ma pojawić się w bliżej nieokreślonym terminie w 2021 roku.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie