"Lucyfer" złamie nam serca przed finałem? Twórcy zdradzili tytuł jednego z ostatnich odcinków 5. sezonu

Lucyfer (Fot. Netflix)

Wokół "Lucyfera" jest ostatnio znacznie więcej zamieszania niż wcześniej, a teraz sytuację podkręcają twórcy serialu. Wszystko przez kolejne zdjęcie scenariusza jednego z odcinków.

Choć twórcy "Lucyfera" zaznaczali wcześniej, że 5. sezon serialu będzie definitywnie ostatnim, w tym momencie nie jest to pewne. Kilka dni temu okazało się, że producenci Lucka i Netflix toczą rozmowy o 6. sezonie, tak więc może okazać się, że serial zostanie ponownie ocalony.

Lucyfer sezon 5 – jaki będzie tytuł 14. odcinka?

Gorącą atmosferę wokół serialu dodatkowo podkręcają jego twórcy. Na Twitterze scenarzystów serialu, gdzie publikowane są zdjęcia scenariuszy kolejnych odcinków, pojawił się kolejny trop dla spragnionych spoilerów widzów.

Tym razem chodzi o jeden z ostatnich odcinków z 5. odsłony "Lucyfera". Będzie on nosić zagadkowy tytuł "Nothing Lasts Forever". Biorąc pod uwagę, że post został opublikowany w walentynki, fani zaczęli zastanawiać się, czy to przypadkiem nie zapowiedź złamanego serca i końca związku Lucka z Chloe.

Jeśli serial dostałby szansę na kolejny sezon, oznaczałoby to, że "przeżył" taką samą liczbę sezonów w telewizji FOX, co na Netfliksie, przy czym każda z serii emitowanych przez FOX-a liczyła więcej odcinków niż te pokazywane w streamingu.

Premiera 5. sezonu Lucyfera w 2020 na Netfliksie

REKLAMA