W jaki sposób Tricia Helfer wróci w 5. serii "Lucyfera"? Fani mają już swoją teorię

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tricia Helfer, znana widzom "Lucyfera" jako mama głównego bohatera i prawniczka Charlotte Richards, pojawi w 5. sezonie serialu. Fani już mają pomysł na jej powrót.

W 5. sezonie "Lucyfera" na ekranie ponownie zobaczymy Tricię Helfer, która w drugiej i trzeciej odsłonie serialu wystąpiła w roli mamy Lucka i prawniczki Charlotte Richards. Teraz aktorka wróci do serialu, a fani już mają teorię, w jaki sposób może się to odbyć.

Lucyfer sezon 5 – jak powróci mama Lucyfera?

Prawdopodobnie żaden inny serial nie ma aż tak wiernego i oddanego grona widzów, jak "Lucyfer", dlatego już w sieci można odnaleźć fanowskie teorie na temat możliwych wydarzeń z nadchodzących odcinków. Jedna z nich należy do użytkownika Reddita o pseudonimie h2p012.

lucyfer sezon 5 teoria mama lucyfera

Jego zdaniem istnieje pewna możliwość, by bogini powróciła na ziemię. Przypomnijmy, w 2. sezonie Lucyfer z pomocą płonącego miecza odesłał ją do innego wymiaru, bo jej ciągle rosnące moce mogły zagrażać ludzkości. I choć diabeł był jedyną osobą, która mogła użyć tej wyjątkowej broni (później wrzucił ją do międzywymiarowej bramy wraz ze swoją mamą), teraz może okazać się, że bogini, która w pełni odzyskała swoją moc, będzie w stanie wykorzystać miecz do powrotu na ziemię.

Jeden z ujawnionych tytułów odcinków "Lucyfera" z 5. sezonu ma brzmieć "Family Dinner", co oznacza, że główny bohater prawdopodobnie spotka się nie tylko ze swoją mamą, ale i ojcem, i kto wie, czy nie resztą rodzeństwa.

5. sezon Lucyfera będzie w 2020 roku na Netfliksie

REKLAMA