Jak będą wyglądały elfy w 2. sezonie "Wiedźmina"? Zobaczcie zdjęcia bandy buntowników z planu serialu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Kaer Morhen i wiedźmińskie treningi Ciri nie będą jedyną nowością w 2. sezonie "Wiedźmina". Oczekujcie też bandy zbuntowanych i niebezpiecznych elfów. Jak będą wyglądać?

Co słychać na planie 2. sezonu "Wiedźmina"? Wczoraj Henry Cavill pochwalił się uroczym zdjęciem z Płotką, a dzisiejsze przecieki naprowadzają nas na nowe wydarzenia z kolejnych odcinków serialu.

Wiedźmin sezon 2: Jak będą wyglądać elfy?

Dzięki nieoficjalnym nowym zdjęciom z planu hitowej produkcji Netfliksa dowiadujemy się, jak będą wyglądać elfy. W kolejnej części serialowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego zobaczymy Scoia’tael albo jak wolicie Wiewiórki, czyli zbuntowaną i żądną krwi bandę elfów.

W serwisie Redanian Intelligence pojawiły się pierwsze fotki (więcej pod linkiem) bandy buntowników z "Wiedźmina". Można na nich zobaczyć statystów z nakładkami na uszach. Za stroje bohaterów odpowiada i Lucinda Wright.

Z informacji pochodzących ze wspomnianego portalu dowiadujemy się także, że kolejne odcinki wprowadzą do serialu ważną bohaterkę, mianowicie Francescę Findabair, która opisywana jest jako "najpiękniejsza kobieta na świecie". Jest ona nie tylko przywódczynią Wiewiórek, ale i bliską osobą dla króla Filavandrela.

Kolejną nową postacią, która tym razem jest kompletnie niezwiązana z twórczością Sapkowskiego, będzie Gary, brat Franceski. Ten bohater został stworzony specjalnie na potrzeby serialu.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA