"Sweet Child O' Mine" w wersji Ramina Djawadiego. Posłuchajcie coveru ze zwiastuna 3. sezonu "Westworld"

"Westworld" (Fot. HBO)

0

"Sweet Child O' Mine" à la "Westworld" ma już swoje oficjalne audio. Posłuchajcie pełnej wersji coveru utworu Guns N' Roses, za którą odpowiada kompozytor serialowej muzyki Ramin Djawadi.

Pełny zwiastun 3. sezonu "Westworld" zawiera mnóstwo atrakcji, jak spotkanie Dolores (Evan Rachel Wood) z nowym bohaterem, Calebem (Aaron Paul), debiut Vincenta Cassela w roli czarnego charakteru czy zapowiedź konfliktu na linii Dolores – Maeve (Thandie Newton).

Westworld sezon 3 – cover Sweet Child O' Mine

Powodów do zachwytu jest mnóstwo, a kolejny z nich to nowa kompozycja Ramina Djawadiego, która pojawiła się w tle – cover "Sweet Child O' Mine" zespołu Guns N'Roses. Oficjalne audio utworu już zostało udostępnione, po to byśmy mogli słuchać go w nieskończoność.

Wcześniej Djawadi przerobił na potrzeby serialu utwory takich artystów, jak Radiohead, The Rolling Stones, Soundgarden, The Animals, The Cure, Kanye West, The White Stripes, Nirvana czy Wu-Tang Clan.

Westworld – co nowego w 3. sezonie serialu?

W 3. sezonie "Westworld" zobaczymy wydarzenia dziejące się bezpośrednio po masakrze w parku. Dolores dostała to, czego chciała – wyszła na zewnątrz, a teraz dowiemy się, jaki ma plan. Akcja w dużej mierze będzie dziać się w Los Angeles z przyszłości, w którym ludzie i roboty koegzystują, ale na innych zasadach niż w okrutnym parku rozrywki.

Do obsady oprócz Paula i Cassela dołączą Lena Waithe ("Master of None"), raper Scott "Kid Cudi" Mescudi ("How to Make It in America"), John Gallagher Jr. ("Newsroom"), Michael Ealy ("Stumptown"), Tommy Flanagan ("Synowie Anarchii") i Marshawn Lynch, gracz ligi NFL. 3. sezon "Westworld" będzie liczyć tylko osiem odcinków, podczas gdy poprzednie miały po dziesięć.

Premiera 3. sezonu Westworld 16 marca w HBO