Znamy obsadę 10. sezonu "American Horror Story". Wielkie powroty i Macaulay Culkin w serialowej ekipie

"American Horror Story" (Fot. FX)

0

"American Horror Story" i "Kevin sam w domu" w jednym? U Ryana Murphy'ego wszystko jest możliwe. Producent serialowego horroru zdradził – jak zawsze świetną – obsadę na 10. sezon.

"American Horror Story" powróci tej jesieni z 10. sezonem, o którego fabule na razie nie wiemy nic pewnego. Ale za to poznaliśmy obsadę.

American Horror Story sezon 10 – poznajcie obsadę

Twórca serialu Ryan Murphy zamieścił na Instagramie klip z nazwiskami aktorów, których zobaczymy w nowych odcinkach. Przede wszystkim po krótkiej przerwie wraca dwójka weteranów serii – Sarah Paulson i Evan Peters. O ile jednak tego duetu mogliśmy się spodziewać, zwłaszcza że Paulson już zapowiadała powrót, totalną niespodzianką jest Macaulay Culkin ("Kevin sam w domu"), który zadebiutuje w "American Horror Story".

Poza tym w 10. sezonie pojawią się aktorzy znani z poprzednich serii i innych produkcji Murphy'ego: Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Ich nazwiska pojawiają się w klimatycznym teaserze na tle ponurej plaży. Utwór, który słyszycie, to "Dead of Night" Orville'a Pecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#AHSSeason10

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

American Horror Story – o czym będzie sezon 10?

O czym będzie 10. sezon "American Horror Story"? Oficjalnie nie wiemy nic, ale są fanowskie teorie na ten temat. Ryan Murphy zdradził, że wskazówka pojawiła się w 8. odcinku "AHS: 1984", czyli "Rest in Pieces". Brooke (Emma Roberts) i Donna (Angelica Ross) spotykają w nim reporterkę "The National Enquirer", która mówi, że w latach 70. wszyscy interesowali się Wielką Stopą, kosmitami, potworem z Loch Ness i tym wszystkim, o czym opowiadał Leonard Nimoy w "In Search of…".

Na tej podstawie widzowie wykombinowali, że w 10. sezonie "American Horror Story" zobaczymy właśnie tego typu nierozwikłane tajemnice. A być może chodzi po prostu o kosmitów. Fani serialu wypatrują sezonu o kosmicznej tematyce od czasów "Asylum" i opowieści Kita Walkera o obcych. Może to będzie właśnie ten?

Na pewno wiemy jedno: "American Horror Story" po 10. sezonie jeszcze się nie skończy. Serial dostał zamówienie w telewizji FX do 13. sezonu włącznie.