"Wolna wola nie istnieje". Główni bohaterowie "Westworld" na plakatach zapowiadających 3. sezon

"Westworld" (Fot. HBO)

0

W 3. sezonie "Westworld" akcja serialu wyjdzie poza tytułowy park rozrywki, ale happy endu raczej się nie spodziewajcie. "Wolna wola nie istnieje" – głoszą plakaty z szóstką głównych bohaterów.

HBO Polska wypuściło plakaty "Westworld", zapowiadające 3. sezon. Postacie znajdujące się na plakatach to kolejno: Dolores (Evan Rachel Wood), Caleb (Aaron Paul), Bernard (Jeffrey Wright), Maeve (Thandie Newton), Mężczyzna w Czerni (Ed Harris) i Charlotte (Tessa Thompson).

Westworld sezon 3 – fabuła i obsada serialu HBO

W 3. sezonie "Westworld" (pełny zwiastun tutaj) zobaczymy wydarzenia dziejące się bezpośrednio po masakrze w parku. Dolores dostała to, czego chciała – wyszła na zewnątrz, a teraz dowiemy się, jaki ma plan. Akcja w dużej mierze będzie dziać się w Los Angeles z przyszłości, w którym ludzie i roboty koegzystują, ale na innych zasadach niż w okrutnym parku rozrywki.

Hosty zobaczą świat poza parkiem i spotkają swoich stwórców, ale tytuł serialu wciąż będzie aktualny, bo tu nie chodzi o Dziki Zachód jako taki, tylko o coś więcej. "To jest motyw powracający w całym serialu – amerykański Zachód jako miejsce i jako etos. Idea Zachodu jako dzikiego miejsca, gdzie za następnym wzgórzem albo horyzontem nie ma żadnych zasad" – wyjaśnia Jonathan Nolan, współtwórca "Westworld".

Do obsady serialu, który w tym sezonie nosi podtytuł "The New World", oprócz Paula dołączą Vincent Cassel ("Czarny łabędź), Lena Waithe ("Master of None"), raper Scott "Kid Cudi" Mescudi ("How to Make It in America"), John Gallagher Jr. ("Newsroom"), Michael Ealy ("Stumptown"), Tommy Flanagan ("Synowie Anarchii") i Marshawn Lynch, gracz ligi NFL.

Premiera 3. sezonu Westworld 16 marca w HBO

Westworld sezon 3

Westworld sezon 3

Westworld sezon 3

Westworld sezon 3

Westworld sezon 3

Westworld sezon 3