Rosną szanse na 6. sezon "Lucyfera". Ile odcinków może mieć bonusowa seria?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

W przypadku "Lucyfera" niemożliwe po raz kolejny staje się możliwe. Negocjacje między studiem Warner Bros. i Netfliksem idą w dobrym kierunku. Ile odcinków może mieć bonusowa seria?

Fani "Lucyfera" od dawna jadą na emocjonalnym roller coasterze. Najpierw telewizja FOX ogłosiła, że kończy serial po trzecim – zakończonym cliffhangerem – sezonie, później produkcję przejął Netflix.

I gdy wydawało się, że "Lucyfer" zakończy się na 5. sezonie (który został w międzyczasie wydłużony do 16 odcinków), w sieci pojawiły się informacje napawające widzów ogromną dawką nadziei. Mowa bowiem o jeszcze jednej, bonusowej serii.

lucyfer sezon 6 ile odcinków

Lucyfer – ile odcinków będzie mieć sezon 6?

Dwa tygodnie temu internet obiegła radosna, choć nieoficjalna nowina o negocjacjach między Warner Bros. Television i Netfliksem na temat przedłużenia serialu. Teraz poznajemy kolejne szczegóły.

– Negocjacje między Warner Bros. Television i Netfliksem są kontynuowane i obie strony wydają się być optymistycznie nastawione do odnowienia umowy. Jeśli chodzi o długość, słyszałem, że bonusowy sezon prawdopodobnie będzie się składać z 10 do 13 odcinków – donosi TVLine.

Aktualnie w trakcie produkcji jest 5. sezon "Lucyfera", a najnowsze doniesienia z planu głoszą, że jeden z głównych bohaterów może stracić w nim życie.

Premiera 5. sezonu Lucyfera w 2020 na Netfliksie