7 teorii fanowskich, które wyjaśniają, co może wydarzyć się w 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina"

Finał 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" zostawił fanów z poczuciem niepewności co do dalszych losów głównej bohaterki, a raczej głównych bohaterek. Co może wydarzyć się dalej?

Zakończenie ostatniego odcinka 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" sprawiło, że w głowach widzów zaroiło się od teorii na temat tego, co może wydarzyć się w kolejnej edycji serialu Roberto Aguirre-Sacasy. Oto kilka teorii, które wyjaśniają, co mogą przynieść kolejne odcinki.

Teorie o 4. sezonie Chilling Adventures of Sabrina

Przypomnijmy, w finałowym odcinku 3. sezonu serialu Sabrina (Kiernan Shipka) przeniosła się w czasie, ale zamiast scalić się ze sobą z przeszłości i teraźniejszości, postanowiła zostawić jedną ze swoich wersji w piekle. Co może być dalej?

1. Jedna z dwóch Sabrin stanie się zła, co skłoni jej dobrą wersję do zabicia swojej bliźniaczki. W końcu, jak mówił Ambrose, rozdwojenie się czarodziejki nie pozostanie bez echa.

2. Caliban jest bliźniakiem Sabriny. Ta teoria może wyjaśniałaby wizualne podobieństwo bohaterów, ale już nie oświadczyny Księcia Piekieł.

3. Lilith użyje jaja, by przyśpieszyć czas i zmienić swoje nienarodzone dziecko w nastolatka, co pomoże w objęciu tronu władcy piekieł. Temat tajemniczego wehikułu czasu na pewno powróci w kolejnych odcinkach.

chilling adventures of sabrina sezon 4 teorie

4. Edward Spellman wróci jako czarny charakter, przejmie ciało Harveya, zje jego rodziców i pójdzie z Sabriną na randkę. Postać ojca czarownicy pojawia się w komiksach, na których bazuje serial, jednak czy akurat taki bieg wydarzeń jest realny?

5. Caliban jest Kainem. Nie da się ukryć, że Książę Piekieł pojawił się w serialu "znikąd", zatem możemy obstawiać, że twórca produkcji w jakiś sposób będzie chciał wyjaśnić ten wątek.

6. Prudence dowie się, że jej mama żyje i przewodzi kolejnemu sabatowi. Matka czarownicy miałaby sfingować swoją śmierć, by uciec przed związkiem z ojcem Blackwoodem.

7. Istoty boskie i piekielne oraz zwykli śmiertelnicy połączą siły, by stawić czoła ogromnemu zagrożeniu w postaci eldritch terrors.

Ale to tylko teorie. A co jest pewne odnośnie 4. sezonu serialu? Jego twórca zdradził już, że pisząc scenariusz kolejnych odcinków, będzie próbował stworzyć demoniczną wersję "The Crown" z Sabriną jako królową.

Chilling Adventures of Sabrina dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA