Nicole Kidman zaczyna od nowa w zwiastunie "The Undoing" – miniserialu twórcy "Wielkich kłamstewek"

"The Undoing" (Fot. HBO)

"The Undoing", a w polskiej wersji "Od nowa", to kolejny miniserial HBO, który ma wszystko, żeby stać się hitem. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji z Nicole Kidman i Hugh Grantem.

Dziś w HBO kończy się "Outsider", za tydzień rusza "Westworld" i "Spisek przeciwko Ameryce", a w maju będziemy oglądać dwa świetnie zapowiadające się miniseriale. Tutaj możecie zobaczyć zwiastun "Trzeciego dnia" z Jude'em Law, a oprócz tego wypuszczona została nowa zapowiedź "The Undoing" (polski tytuł, do którego dopiero się przyzwyczajamy, brzmi "Od nowa").

The Undoing – zwiastun miniserialu HBO

6-odcinkowy miniserial HBO, który stworzył David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka"), jest oparty na książce "You Should Have Known" Jean Hanff Korelitz. Nicole Kidman gra terapeutkę, która wraz z mężem Jonathanem (Hugh Grant) prowadziła takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się dosłownie na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem Grace wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała.

Pozostawiona w obliczu rozprzestrzeniającej się i bardzo publicznej katastrofy, a do tego przerażona tym, jak bardzo nie słuchała swoich własnych rad, Grace musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka (Noah Jupe) i rodziny.

"The Undoing" zostało napisane przez Kelleya i wyreżyserowane przez Susanne Bier ("Nocny recepcjonista"). W obsadzie znajdują się także Edgar Ramirez ("American Crime Story") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova ("Stacja Berlin") jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves, Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") jako Haley Fitzgerald i Sofie Gråbøl ("Gentleman Jack") jako Catherine Stamper.

Premiera The Undoing 11 maja w HBO Polska

REKLAMA