7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Disney+

Disney+ w Polsce dopiero w 2021 roku. Koniec serialu "Zagubieni w kosmosie" po 3. sezonie. Aya Cash jako Stormfront na zdjęciach z 2. sezonu "The Boys". A oprócz tego "Znaki", "9-1-1: Teksas" i nie tylko.

1. Disney+ w Polsce dopiero w 2021 roku

Disney narobił wczoraj zamieszania, wypuszczając błędną informację, że platforma streamingowa Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2020 roku, tak jak w kolejnych krajach Europy Zachodniej. Informacja została usunięta ze strony, a polscy przedstawiciele Disneya potwierdzili, że to była pomyłka. Polski start Disney+ planowany jest dopiero na 2021 rok.

2. Zagubieni w kosmosie – koniec po 3. sezonie

Netflix poinformował, że "Zagubieni w kosmosie" dostali zamówienie na 3. sezon, który będzie już finałowy. Premiera w 2021 roku.

3. 9-1-1: Teksas od dziś na FOX Polska

Dziś o godz. 22:00 na FOX Polska startuje "9-1-1: Teksas", spin-off "9-1-1" z akcją osadzoną w Teksasie. Rob Lowe wciela się w Owena, strażaka z Manhattanu, który przenosi się do Austin, żeby pomóc w odbudowie zniszczonej remizy. Owen wydaje się być wyluzowanym wielkomiejskim facetem, ale to pozory. W rzeczywistości zmaga się z sekretem, który ukrywa przed światem. Liv Tyler gra z kolei Michelle, szefową sanitariuszy, która nie może się pozbierać po zniknięciu siostry. Twórcami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear.

4. Znaki – teaser 2. sezonu serialu AXN

"Znaki" wracają na antenę AXN 7 kwietnia z nową sprawą kryminalną. W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników.

5. Chirurdzy – Camilla Luddington jest w ciąży

Camilla Luddington z "Chirurgów" spodziewa się drugiego dziecka. Nie wiadomo, jak serial zareaguje na ciążę odtwórczyni roli Jo, ale biorąc pod uwagę, jak wypisano z "Chirurgów" Alexa, może być ciekawie.

6. Goran Višnjić zagra Drakulę w The Brides

Goran Višnjić ("Timeless") wcieli się w Drakulę w pilocie "The Brides", serialowej opery mydlanej o kobietach słynnego wampira. Serial tworzy Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale") dla telewizji ABC.

7. The Boys – Aya Cash jako Stormfront

Aya Cash ("You're the Worst") dołączy do obsady "The Boys" jako Stormfront, bohaterka, którą Antony Starr określa jako "granat wrzucony w świat Homelandera" i sprawczynię wielu nowych problemów. EW prezentuje pierwsze zdjęcia.

The Boys sezon 2 Aya Cash

The Boys sezon 2 Aya Cash

REKLAMA