O czym będzie 10. sezon "American Horror Story"? Wskazówki znajdziecie na pierwszym plakacie

0

Spekulacje na temat 10. sezonu "American Horror Story" czas zacząć. Ryan Murphy zaprezentował plakat promujący nowe odcinki i zawierający podpowiedzi co do motywu przewodniego.

"Coś zaczyna wypływać na brzeg" – napisał Ryan Murphy na Instagramie, prezentując plakat 10. sezonu "American Horror Story". To na razie jedyna wskazówka, jaką mamy na temat nowych odcinków.

American Horror Story – plakat 10. sezonu

Przy czym "wskazówka" to dobre określenie, bo plakat za wiele nie zdradza. Widzimy parę rąk kogoś, kto prawdopodobnie zwisa z klifu, walcząc o życie. Czy to będzie sezon o potworach morskich? Złych syrenach? Możemy tylko zgadywać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Things are beginning to wash up on shore...

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Dwa tygodnie temu Murphy w ten sam sposób ogłosił obsadę 10. sezonu "American Horror Story". Na nasze ekrany powrócą Sarah Paulson i Evan Peters, a także inni ulubieńcy zapracowanego showrunnera: Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Do obsady dołączy także Macaulay Culkin ("Kevin sam w domu").

Ich nazwiska zaprezentowano w klimatycznym teaserze na tle ponurej plaży, przy dźwiękach utworu "Dead of Night" Orville'a Pecka. Możemy więc założyć, że w nowym sezonie będą grasować jakieś potwory, które wydostaną się z oceanu.

Na pewno wiemy jedno: "American Horror Story" po 10. sezonie jeszcze się nie skończy. Serial dostał zamówienie w telewizji FX do 13. sezonu włącznie.