8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Co robimy w ukryciu" (Fot. FX)

Zwiastun 2. sezonu "Co robimy w ukryciu". Premiera "The Walking Dead: World Beyond" przesunięta. Zakończone zdjęcia do 4. sezonu "The Crown". A oprócz tego "Upadek królestwa", "The Mandalorian" i nie tylko.

1. Co robimy w ukryciu – zwiastun 2. sezonu

Wampirzy mockument "Co robimy w ukryciu" powraca 15 kwietnia z 2. sezonem. W kwietniu serial zadebiutuje także w Polsce, będzie go pokazywać HBO i GBO GO.

2. The Walking Dead: World Beyond przesunięte

Zaplanowana na 12 kwietnia premiera "The Walking Dead: World Beyond" została odwołana przez telewizję AMC. Spin-off "The Walking Dead" będzie miał premierę "później w tym roku".

3. Zakończone zdjęcia do 4. sezonu The Crown

Zdjęcia do 4. sezonu "The Crown" zostały zakończone nieco wcześniej, niż planowano. Ekipa kręciła jeszcze w tym tygodniu, pomimo epidemii koronawirusa.

4. Upadek królestwa sezon 4 – data premiery

Netflix podał datę premiery 4. sezonu "Upadku królestwa": 26 kwietnia. Przy czym niestety nowe odcinki nie pojawią się tego dnia we wszystkich krajach. W Polsce prawa do emisji ma Canal+, który pokaże 4. sezon przed Netfliksem.

5. Gala rozdania Daytime Emmys odwołana

Akademia Telewizyjna odwołała planowaną na czerwiec galę rozdania Daytime Emmys z powodu epidemii koronawirusa.

6. Kolejne serwisy obniżają jakość streamingu

Do Netfliksa, który obniżył jakość streamingu w Europie o 25%, aby nie doprowadzić do przeciążenia łącz internetowych, dołączyło Apple TV+, a także Amazon i YouTube.

7. Rosario Dawson zagra w The Mandalorian

Rosario Dawson ("Daredevil") dołączyła do obsady 2. sezonu "The Mandalorian". Zagra Ahsokę Tano znaną z animowanych seriali "Gwiezdne wojny: Wojny klonów" i "Star Wars: Rebelianci".

8. Córka chaosu. Chilling Adventures of Sabrina

Jak pewnie wiecie, "Chilling Adventures of Sabrina" to nie tylko serial, to także komiksy oraz seria powieści. Drugi tom, zatytułowany "Córka chaosu", możecie już kupić w księgarniach. Sabrina Spellman porzuca w nim naukę w Baxter High, przyjaciół, a nawet swojego chłopaka Harveya. Dołącza do grona wiedźm i czarowników z Akademii Sztuk Niewidzialnych w Greendale.

Gdy próbuje użyć magii, by ocalić życie swojej przyjaciółki Roz, niechcący przywołuje ducha przynoszącego pecha. Konsekwencje okazują się katastrofalne. Pomocy szuka u nowych znajomych z Akademii: Nicka Scratcha, prymusa i szatańsko przystojnego flirciarza, oraz Prudence, najpopularniejszej wiedźmy w szkole.

Chilling Adventures of Sabrina. Córka chaosu

REKLAMA