Henry Cavill z "Wiedźmina" pokazał chleb, który sam upiekł. A wy czego dokonaliście w czasie kwarantanny?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Co robić, gdy byłeś w trakcie zdjęć do 2. sezonu "Wiedźmina", ale koronawirus pokrzyżował ci plany i musisz spędzić kilka tygodni na kwarantannie? Henry Cavill piecze chleb.

W całym koronawirusowym zamieszaniu plan "Wiedźmina" działał stosunkowo długo, jednak gdy okazało się, że Kristofer Hivju został zarażony wirusem, prace zostały przerwane, a ekipa trafiła na kwarantannę. Jak radzi sobie w czasie przymusowego zamknięcia odtwórca głównej roli w serialu?

Henry Cavill upiekł chleb podczas kwarantanny

Henry Cavill doskonale wie, w co włożyć ręce w czasach społecznej izolacji – w ciasto! Aktor postanowił wykorzystać czas wolny w kuchni. Efekt? Wypieczony "bochenek izolacji". Nic dziwnego, że po tak zapodanym chlebie pod adresem Henry'ego posypały się prośby o przepis, a nawet kanapki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Isolation loaf

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Na Reddicie tymczasem fani komentują sytuację następująco: skąd wiadomo, że "Wiedźmina" naprawdę zostały przerwane? Henry Cavill znów je węglowodany!

How do you know Witcher Season 2 filming has truly stopped? ... Henry Cavill has started eating carbs again! from r/witcher

Dodajmy, że ekipa "Wiedźmina" świetnie radziła sobie w czasach zarazy, zanim plan został zamknięty. Lauren S. Hissrich, showrunnerka produkcji, wcześniej wrzuciła do sieci zdjęcie Żubrówki, sugerując, że właśnie w ten sposób się wspomaga.

W tym momencie wiadomo, ile potrwa przerwa w produkcji "Wiedźmina" i jak bardzo opóźni się premiera 2. sezonu, która od początku była planowana na 2021 rok. Ten sam problem mają wszystkie seriale, do których zdjęcia zostały przerwane z powodu epidemii koronawirusa.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie