Jak wyglądaliby główni bohaterowie "Wiedźmina", gdyby zostali przeniesieni do współczesnych czasów?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Główni bohaterowie "Wiedźmina" we współczesnym wcieleniu? Geralt w ramonesce i Jaskier w koszuli, a Yennefer z dekoltem po pępek? Zobaczcie prace jednego z fanów serialu.

"Wiedźmin" jest inspiracją dla artystów z różnych branż – począwszy od tej muzycznej, w której kilka miesięcy temu zrobiło się ciasno dzięki coverom piosenki Jaskra, "Grosza daj wiedźminowi", poprzez grafików i specjalistów od efektów specjalnych, którzy robią takie cudowne rzeczy, jak choćby nagranie z Geraltem z Rivii, któremu towarzyszy czarny kocur, aż po grafiki przedstawiające głównych bohaterów z serialu funkcjonujących we współczesnych czasach. I w tym momencie zatrzymamy się na chwilkę dłużej.

Wiedźmin: Postacie z serialu we współczesnej wersji

20-letni artysta, funkcjonujący na Twitterze jako thisuserisangry, pochwalił się swoimi najnowszymi pracami. Na opublikowanych grafikach możecie zobaczyć Geralta z Rivii, Yennefer, Ciri i Jaskra we współczesnych strojach. W tej wersji wiedźmin nosi ramoneskę, jego bard chodzi w koszuli i z gitarą w ręce, a czarodziejka w sukience z dekoltem do pępka. Nie zapominajmy o Ciri, która wygląda jak przeciętna nastolatka.

>

Jeśli tęsknicie za nowinkami z planu 2. sezonu "Wiedźmina", który został zamknięty z powodu pandemii koronawirusa, zobaczcie, jak Henry Cavill wykorzystuje kwarantannę, by podszkolić swoje kulinarne umiejętności.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie