Co łączy "Wielkie kłamstewka" i "Hannah Montanę"? Miley Cyrus zaskoczyła ciekawostką Reese Witherspoon

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Czasy społecznej izolacji to idealny moment, by odsłonić przed fanami seriali karty, których nie wiedzieli nigdy wcześniej. Zobaczcie, jak Miley Cyrus zaskoczyła Reese Witherspoon.

Czy oglądając "Wielkie kłamstewka" mieliście wrażenie, że gdzieś już wcześniej widzieliście posiadłość Madeline Mackenzie granej przez Reese Witherspoon? Miley Cyrus w swoim instagramowym show "Bright Minded: Live with Miley Cyrus" zdradziła, skąd możecie kojarzyć ten piękny dom.

Ten sam dom w serialach Hannah Montana i Wielkie kłamstewka

Okazuje się, że wcześniej w tym domu mieszkała grana przez Miley Cyrus Hannah Montana. O czym Reese Witherspoon dowiedziała się właśnie od Miley.

– Nie wiem, czy wiedziałaś, ale Madeline Martha Mackenzie i Hannah Montanna mieszkały w tym samym domu, możliwe nawet, że w tym samym czasie. Tak więc może być taki twist, że tak naprawdę miałaś współlokatorkę – mieszkałaś z Hannah Montaną – powiedziała Miley, prezentując obok siebie dwa zdjęcia tej samej nieruchomości.

Aktorka z "Wielkich kłamstewek" była zaskoczona tak jak my.

– Wiedziałam, że skądś go znam! – odpowiedziała.

wielkie kłamstewka hannah montana

A jeśli lubicie tematy nieruchomości, które pojawiały się w produkcjach telewizyjnych, odsyłamy was do mapy pokazującej lokalizacje słynnych serialowych domów.

Wielkie kłamstewka dostępne są na HBO GO

REKLAMA