3. sezon "Obsesji Eve" wystartuje wcześniej. Jest nowa data premiery i zwiastun

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

0

Roszady w telewizyjnych ramówkach trwają i tym razem wreszcie mamy mały powód do radości. Data premiery 3. sezonu "Obsesji Eve" została przesunięta, ale do przodu.

Pandemia koronawirusa powoduje zmiany w ramówkach, jakich nie widzieliśmy od czasów strajku scenarzystów w 2007 roku. Wszystkie stacje kombinują, jak to zrobić, żebyśmy mieli co oglądać nie tylko teraz, ale też jesienią. Premiery są odwoływane (np. "Fargo") albo przesuwane na później ("Od nowa"). Tym razem jednak stacje BBC America i AMC poszły inną drogą.

Obsesja Eve – premiera 3. sezonu przyspieszona

Właśnie ogłoszono, że "Obsesja Eve" wróci z 3. sezonem dwa tygodnie wcześniej, niż planowano – 12 kwietnia zamiast 26 kwietnia. To amerykańska data premiery, ale jest duża szansa, że HBO GO dostosuje się do nowego rytmu i w Polsce będziemy oglądać nowe odcinki dzień po Amerykanach.

– Wiemy, jak uwielbiany jest ten serial i jak bardzo ludzie są teraz zainteresowani świetnymi treściami. Ten sezon "Obsesji Eve" zagłębia się mocno w psychologię i aktorki, jak Sandra Oh, Jodie Comer i Fiona Shaw, są naprawdę zadziwiające. Dosłownie nie możemy się doczekać, żeby fani to zobaczyli – powiedziała Sarah Barnett, szefowa AMC Networks Entertainment Group i AMC Studios.

Zobaczcie zwiastun 8-odcinkowego nowego sezonu "Obsesji Eve":

Obsesja Eve – o czym będzie 3. sezon serialu?

Eve (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer) ostatnio widzieliśmy w wybuchowej sytuacji: zabójczyni strzeliła do agentki MI6, po tym jak okazało się, że ta nie chce się z nią wiązać. Teraz je spotkamy po półrocznej przerwie. Eve oczywiście przeżyła, bo inaczej nie byłoby serialu, ale już nie jest agentką. Villanelle, płatna zabójczyni bez pracy, traktuje ją tak, jakby była martwa. Obie panie próbują zacząć od nowa i zapomnieć o sobie nawzajem, dopóki pewna śmierć nie sprawi, że znów znajdą się na kursie kolizyjnym. Jakie będą tym razem koszty zabawy w kotka i myszkę?

Do obsady "Obsesji Eve" w 3. sezonie dołączyli Harriet Walter ("Sukcesja"), Danny Sapani ("Rozpustnice"), Gemma Whelan ("Gra o tron"), Camille Cottin ("Call My Agent"), Steve Pemberton ("Inside No. 9"), Raj Bajaj ("A Christmas Prince: The Royal Wedding"), Turlough Convery ("Ready Player One"), Pedja Bjelac ("Harry Potter") i Evgenia Dodina ("One Week and a Day").

Główną scenarzystką i showrunnerką tym razem jest Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"). Serial ma już zamówienie na 4. sezon, którego produkcję zgodnie z tradycją poprowadzi inna scenarzystka – Laura Neal z ekipy "Sex Education".

Obsesja Eve sezon 3 – premiera w USA 12 kwietnia

Obsesja Eve sezon 3 kiedy premiera