Michael C. Hall założył zespół muzyczny. Posłuchajcie, jak śpiewa serialowy Dexter

Princess Goes to the Butterfly Museum (Fot. Lexie Moreland)

0

Zastanawialiście się ostatnio, co robi Michael C. Hall? Mamy odpowiedź, i to śpiewającą. Zobaczcie psychodeliczne teledyski zespołu, który założył serialowy Dexter.

Michael C. Hall to jedna z tych wielkich gwiazd telewizyjnych, które zniknęły z małego ekranu. Owszem, po "Dexterze", który zakończył się w 2013 roku, widzieliśmy go jako prezydenta Johna F. Kennedy'ego w jednym z odcinków "The Crown", a także w głównej roli w miniserii "Safe", ale to właściwie byłoby na tyle.

Aktor postawił na Broadway, występując najpierw w musicalach "Hedwig and the Angry Inch" i "Lazarus", a następnie w jednoosobowej sztuce "Thom Pain (based on nothing)" i "Skittles Commercial: The Broadway Musical".

Michael C. Hall założył zespół. Tak śpiewa Dexter

Ale teatr to nie jedyne zdjęcie dawnego Dextera Morgana i Davida Fishera z "Six Feet Under". Okazuje się, że Michael C. Hall został frontmanem własnego zespołu muzycznego. Princess Goes to the Butterfly Museum to on i jeszcze dwóch muzyków, których poznał w "Hedwigu": Peter Yanowitz i Matt Katz-Bohen.

Ich pierwsza płyta ukaże się 2 kwietnia, a tymczasem możecie posłuchać trzech utworów i zobaczyć teledyski. Jest bardzo eksperymentalnie i psychodelicznie, ale wbrew pozorom nie ma z tym nic wspólnego twórca "Legionu". To wszystko dawna ekipa "Hedwiga", a nazwę zespołu wymyśliła córka Katza-Bohena.

Czy serial Dexter wróci z nowymi odcinkami?

Jak widzicie, nasz dawny Dexter ma co robić, co nie znaczy, że fani przestali pytać o powrót jego serialu. Michael C. Hall odpowiada zawsze podobnie: nic konkretnego w tym momencie nie ma, ale też niczego nie da się wykluczyć.

– Na ulicy ludzie ciągle mówią mi o rozmowach na temat rebootu "Dextera". Coś się działo w tym temacie, lecz nie było to nic wartego kontynuowania. Ale to niesamowity świat, a Dexter nie jest martwy. Nie mam jednak w tym momencie żadnych konkretnych planów, by coś z tym zrobić – powiedział w listopadzie 2018 roku serwisowi Variety.

Dexter jest dostępny w serwisie HBO GO