5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Line of Duty" (Fot. BBC)

Zmarł Logan Williams, 16-letni aktor z "Flasha". "Line of Duty" zniknęło bez ostrzeżenia z Netfliksa. Premiera serialu "Dzień trzeci" przesunięta. A oprócz tego "The Society" i nie tylko.

1. Zmarł Logan Williams, 16-letni aktor z Flasha

Logan Williams, znany jako młodszy Barry Allen z serialu "Flash", nie żyje. Aktor zmarł nagle w wieku 16 lat. Przyczyna śmierci nie została podana. Grant Gustin pożegnał Logana na Instagramie, wspominając współpracę na planie i to jak był zachwycony nie tylko jego talentem, ale też profesjonalizmem.

2. Line of Duty zniknęło z Netfliksa

Kilka dni temu polecaliśmy wam "Line of Duty" w ramach top 10 seriali, na które pewnie wcześniej nie mieliście czasu, a już dziś nie znajdziecie tego tytułu na Netfliksie. Serwis musiał zdjąć brytyjski serial po tym, jak została zerwana umowa z Kew Media Distribution.

3. Dzień trzeci przesunięty na jesień

"Dzień trzeci", wspólna produkcja HBO i Sky z Jude'em Lawem w roli głównej, nie będzie mieć premiery w maju, jak planowano. Serial został przeniesiony na jesień, dokładna data premiery nie została na razie podana.

4. Deputy skasowany po jednym sezonie

Stephen Dorff już nie wróci na ekrany w roli współczesnego szeryfa. Telewizja FOX skasowała serial "Deputy" po jednym sezonie.

5. Awans w obsadzie The Society

Olivia Nikkanen została awansowana do stałej obsady 2. sezonu "The Society".

REKLAMA