Ricky Gervais powraca w trailerze 2. sezonu "After Life". I już teraz widać, że ton serialu będzie nieco inny

"After Life" (Fot. Netflix)

0

"Nadzieja jest wszystkim" – mówi nam Ricky Gervais w zwiastunie 2. sezonu "After Life". Nowe odcinki szczerej komedii o żałobie już wkrótce wylądują na Netfliksie.

"After Life" zadebiutowało wiosną zeszłego roku i od razu zostało jednym z naszych ulubionych seriali Netfliksa. Komedia Ricky'ego Gervaisa okazała się trafnym portretem człowieka, którego cały świat zawalił się po śmierci ukochanej żony. W ciągu sześciu odcinków jego bohater, dziennikarz z małego miasteczka o imieniu Tony, przeszedł długą drogę, by w końcu zobaczyć światełko w tunelu. Co dalej?

After Life sezon 2 – zwiastun serialu Netfliksa

Netflix wypuścił zwiastun 2. sezonu "After Life", który sugeruje, że choć temat żałoby i związany z nim wisielczy humor absolutnie nie zniknie, to jednak w życiu Tony'ego będzie więcej optymizmu i nadziei. Być może także na miłość. Nasz bohater będzie starał się pomagać innym ludziom, ale pojawią się też trudne chwile w jego życiu, kiedy okaże się, że gazeta, w której pracuje, "The Tambury Gazette", stoi przed groźbą zakończenia działalności.

Nowy sezon, podobnie jak poprzedni, będzie składać się z sześciu odcinków. Powróci David Bradley w roli ojca Tony'ego, Ashley Jensen jako jego pielęgniarka, a także pozostali członkowie obsady: Penelope Wilton, Joe Wilkinson, Tony Way, David Earl i Tom Basden.

W tym momencie nie wiadomo, czy "After Life" będzie miało więcej niż dwa sezony. Sam Ricky Gervais sugerował, że woli krótsze seriale i ewentualnie odcinki specjalne zamiast tasiemców ciągnących się przez wiele sezonów. Zarówno brytyjskie "The Office", jak i "Extras" miały po dwa sezony. Z "After Life" może być podobnie.

Pytany w czerwcu zeszłego roku na Variety European TV Summit w Londynie o ciąg dalszy, brytyjski komik powiedział, że ma pomysły na odcinki specjalne i nie wyklucza 3. sezonu, "jeśli obsada pomoże mu go napisać".

2. sezon After Life od 24 kwietnia na Netfliksie