Millie Bobby Brown śpiewa "Despacito" i mówi, na jakim etapie przerwano zdjęcia do "Stranger Things"

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prowadzenie talk-show w formie zdalnej to nowa rzeczywistość. Zobaczcie, jak Jimmy Fallon i Millie Bobby Brown grają w Whisper Challenge i rozmawiają o "Stranger Things".

W czasach społecznej izolacji programy talk-show przeniosły się do sieci. Efekt? W najnowszym odcinku "The Tonight Show" Jimmy Fallon i Millie Bobby Brown, kojarzona z rolą Jedenastki w "Stranger Things", zagrali w Whisper Challenge.

Millie Bobby Brown śpiewa u Jimmy'ego Fallona

Zabawa polega na tym, że jedno z jej uczestników wyłącza dźwięki w komputerze, a drugie w tym czasie śpiewa piosenkę. Zadaniem tego pierwszego jest odgadnięcie tytułu utworu z ruchu ust śpiewającego. Tak to wyglądało w przypadku showmana i aktorki:

Przy okazji tego internetowego spotkania Millie opowiedziała o planach powrotu do kręcenia 4. sezonu "Stranger Things". Ekipa jest zwarta i gotowa, i na tym na razie się kończy, bo żadne konkretne terminy jeszcze nie padły.

– Kręciliśmy przez dwa tygodnie na Litwie. Mieliśmy właśnie zaczynać, ale dla bezpieczeństwa, samopoczucia i zdrowia wszystkich produkcja została oczywiście zamknięta. Ale jesteśmy gotowi do powrotu, jak tylko to wszystko się skończy – powiedziała.

Jeśli tęsknicie za nowinkami z nadchodzących odcinków serialu, zapoznajcie się z najciekawszymi teoriami fanowskimi dotyczącymi dalszych losów bohaterów z Hawkins.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA