6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

6. sezon "Lucyfera" stanął pod znakiem zapytania. Data premiery i zwiastun serialu "Kierunek: Noc". Tegoroczny San Diego Comic-Con odwołany. A oprócz tego "Better Call Saul", "Szadź" i nie tylko.

1. Lucyfer – 6. sezon może jednak nie powstać

Choć Netflix chciał zamówić 6. sezon "Lucyfera", może być z tym problem. Próby renegocjacji kontraktu z Tomem Ellisem przerwano, po tym jak aktor odrzucił ostatnią ofertę studia Warner Bros. Problem polega na tym, że Ellis miał już wcześniej podpisany kontrakt na 6. sezon, który prawdopodobnie złamie, jeśli nie uda się dojść do porozumienia. Sprawy nie komentuje ani Netflix, ani Warner Bros., ani rzecznik Toma Ellisa.

2. Kierunek: Noc – zwiastun serialu Netfliksa

Belgijski serial "Kierunek: Noc", oparty na książce "Starość aksolotla" Jacka Dukaja, pojawi się na Netfliksie 1 maja. Obsada jest międzynarodowa, Polskę reprezentuje Ksawery Szlenkier.

3. Tegoroczny San Diego Comic-Con odwołany

W tym roku nie odbędzie się Comic-Con w San Diego. To pierwsza taka sytuacja w 50-letniej historii imprezy. Organizatorzy ogłosili, że Comic-Con powróci za rok (w dniach 22-25 lipca 2021).

4. Party of Five skasowane po jednym sezonie

Telewizja Freeform poinformowała, że reboot "Party of Five" nie wróci z 2. sezonem.

5. Szadź – nowy serial na Player.pl

30 kwietnia na platformie Player zadebiutuje "Szadź", serial kryminalny, który opowie historię seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach głównych Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska. Więcej o serialu tutaj.

6. Better Call Saul – zapowiedź finału 5. sezonu

"Better Call Saul" w przyszłym tygodniu kończy swój 5. sezon. Tytuł finałowego odcinka brzmi "Something Unforgivable", jest też krótki opis: Jimmy i Kim wykonują ruch, który ma poważne konsekwencje. Nacho zbliża się do kartelu.

REKLAMA