Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "After Life", "Defending Jacob" i inne premiery

"After Life" (Fot. Netflix)

Na Netfliksie powrót "After Life", na Apple TV+ nowy serial "Defending Jacob" w świetnej obsadzie, a w Wielkiej Brytanii "Normal People". Co jeszcze warto zobaczyć w najbliższym tygodniu?

W najbliższych dniach najwięcej do zaoferowania będzie mieć Netflix, który rozpocznie tydzień od nowej animacji "The Midnight Gospel", a zakończy 2. sezonem "After Life". Poza tym warto zwrócić uwagę na "Defending Jacob" na Apple TV+, a jeśli mieszkacie w Wielkiej Brytanii, koniecznie zobaczcie "Normal People".

The Midnight Gospel (nowość) – 20 kwietnia na Netfliksie

"The Midnight Gospel" to nowy serial animowany Netfliksa, który stworzyli Pendleton Ward ("Pora na przygodę!") i Duncan Trussell (podcast "Duncan Trussell Family Hour"). Zobaczymy w nim, jak kosmiczny dziennikarz, przemierzający psychodeliczne światy w swoim symulatorze multiwersum, stawia napotykanym istotom egzystencjalne pytania o życie, śmierć i stany pośrednie.

Defending Jacob (nowość) – 24 kwietnia na Apple TV+

"Defending Jacob" to nowy serial limitowany Apple TV+, oparty na książce Williama Landaya. Rzecz się dzieje w małym miasteczku w Massachusetts, gdzie dochodzi do zbrodni. Wydarzenia zmuszają lokalnego prokuratora (Chris Evans) do wyboru pomiędzy obowiązkiem utrzymywania sprawiedliwości a bezwarunkową miłością do syna (Jaeden Martell), który zostaje oskarżony do morderstwo. W obsadzie jest także Michelle Dockery w roli matki chłopca.

After Life (sezon 2) – 24 kwietnia na Netfliksie

"After Life" powraca z 2. sezonem, w którym w życiu Tony'ego (Ricky Gervais), dziennikarza cierpiącego po stracie żony, będzie już nieco więcej optymizmu i nadziei. Być może także na miłość. Nasz bohater będzie starał się pomagać innym ludziom, ale pojawią się też trudne chwile, kiedy okaże się, że gazeta, w której pracuje, "The Tambury Gazette", stoi przed groźbą zakończenia działalności.

Normal People (nowość BBC) – 26 kwietnia w UK

"Normal People" to nowy serial BBC, który startuje w Wielkiej Brytanii w przyszłą niedzielę. Produkcja oparta na książce Sally Rooney opowie historię dwójki przyjaciół i kochanków z małego miasteczka w Irlandii. Marianne (Daisy Edgar-Jones) i Connell (Paul Mescal) zaczynają romansować w szkole średniej, a później rozstają się i wracają do siebie, testując swój związek, w miarę jak się zmieniają.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Dom kwiatów (sezon 3) – premiera 23 kwietnia na Netfliksie, zwiastun tutaj

· We're Here (nowość HBO) – premiera 24 kwietnia w HBO GO

· Love 101 (nowość Netflix) – premiera 24 kwietnia na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Vida (sezon 3) – premiera 26 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Upadek królestwa (sezon 4) – premiera 26 kwietnia na Netfliksie poza Polską, zwiastun tutaj

REKLAMA