Jak "Chirurdzy" rozwiążą trójkąt miłosny z Meredith? Showrunnerka serialu opowiada o planach na 17. sezon

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" to jeden z tych seriali, których sezony pozostały niedokończone z powodu pandemii koronawirusa. Jakie są dalsze plany co do trójkąta miłosnego z Meredith Grey?

Showrunnerka "Chirurgów" Krista Vernoff miała wielkie plany na końcówkę 16. sezonu. Według nieoficjalnych informacji w finale miało dojść do kolejnej katastrofy i śmierci ważnej postaci. Nie wiadomo, czy serial do tych planów powróci w 17. sezonie, czy wszystko zostanie zmienione. Nie wiemy też, jak potoczyłyby się losy romansów Meredith Grey (Ellen Pompeo), gdyby produkcja nie została przerwana.

Chirurdzy sezon 17 – z kim będzie Meredith?

Czy w 17. sezonie "Chirurgów" lekarka zejdzie się ponownie z DeLucą czy raczej wybierze nowego w ekipie Cormaca 'McWidowa' Hayesa? W rozmowie z TVLine Krista Vernoff mówi, że sprawa nie jest w tym momencie taka oczywista.

– Jestem w takim punkcie tej historii, kiedy sama nie wiem, komu kibicuję. Nie wiem, czy myślę, że DeLuca zaczyna osiągać ten poziom mrocznych i pokręconych doświadczeń życiowych, który by go uczynił dojrzałym partnerem dla Meredith. Ani czy to wszystko, co przeszedł w życiu Hayes, sprawia, że jest już jej równy. Cieszę się, że mam taki dylemat.

Chirurdzy sezon 17

Według Vernoff to duża zasługa aktorów – Giacoma Gianniottiego i Richarda Flooda – że ten trójkąt jest taki skomplikowany i nieoczywisty.

– Myślę, że i Giacomo, i Richard pięknie stanęli na wysokości zadania. Kiedy piszesz scenariusz i o tym myślisz, to jedno, a kiedy widzisz to nakręcone i gotowe, staje się to czymś zupełnie innym. Szczerze, nie mam pojęcia, jak to się skończy – mówi twórczyni.

Nie wiadomo też, kiedy "Chirurdzy" wrócą z 17. sezonem. Produkcja musiałaby rozpocząć się latem, żebyśmy mogli obejrzeć nowe odcinki w tradycyjnym jesiennym terminie.

REKLAMA