Macaulay Culkin ma uprawiać "szalony, erotyczny seks" w "American Horror Story". W dodatku wiemy już z kim

"Kevin sam w domu"

Jak Macaulay Culkin został przekonany do wzięcia udziału w 10. sezonie "American Horror Story"? Ryan Murphy zdradził, że przekonał aktora obietnicą seksownych szaleństw na ekranie.

Ryan Murphy, twórca "American Horror Story", powiedział ostatnio, że 10. sezon może nie dojść do skutku w takiej wersji, jaką planował, bo wszystko jest zależne od pogody. Jeśli ekipa nie da rady wejść na plan latem (na co szanse w tym momencie maleją, bo w USA jest środek pandemii koronawirusa), plany trzeba będzie zmienić.

Macaulay Culkin w 10. serii American Horror Story

Miejmy jednak nadzieję, że "oryginalny" 10. sezon w końcu zobaczymy w takim kształcie, jaki narodził się w głowie showrunnera. Chociażby dlatego, że ma w nim zadebiutować Macaulay Culkin ("Kevin sam w domu") w roli, która powinna nam się spodobać. W rozmowie z E! Online Murphy mówi, że to "bardzo, bardzo świetna, szalona rola" i że Culkin będzie uprawiać "szalony, erotyczny seks" z Kathy Bates.

– Więc mam tę bardzo, bardzo świetną, szaloną rolę. I poprosiłem o rozmowę z nim przez telefon, a on powiedział OK. Kiedy wybieram obsadę, nigdy nie każę aktorom czytać ról. Zwykle mówię: "OK, to będzie wyglądać tak". I powiedziałem mu, jaka to postać i że będzie uprawiać szalony, erotyczny seks z Kathy Bates i robić inne rzeczy. On umilkł na chwilę i mówi: "To brzmi jak rola, do której zostałem stworzony". Tak więc od razu się zgodził – opowiada Ryan Murphy.

Macaulay Culkin American Horror Story

Showrunner "American Horror Story" zapewnia, że już się nie może doczekać, kiedy zobaczy Culkina na swoim planie.

– Czekamy aż kryzys się skończy, bo są napisane wszystkie te scenariusze i cieszę się na myśl o nim w tej roli. Cieszę się, że on będzie w moim świecie, bo myślę... Chcę zrobić z nim mnóstwo rzeczy, a on chce pracować, bo myślę, że on jest fascynujący i interesujący, i moim zdaniem ma duszę. W Macaulayu Culkinie jest jednocześnie światło i mrok – i mnie to przyciąga – mówi Murphy.

W obsadzie 10. sezonu "American Horror Story" znajdują się także Sarah Paulson, Evan Peters, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Tematyka prawdopodobnie ma jakiś związek z morzem czy też plażą. Murphy jednak nie zdradza, czy chodzi o potwory morskie, czy o coś innego. Mówi jedynie, że potrzebuje letniej pogody, żeby nakręcić ten sezon, dlatego pandemia koronawirusa może spowodować całkowitą zmianę planów.

REKLAMA