Niespodzianka dla fanów "Lucyfera"! Twórcy obiecują znacznie dłuższe odcinki w 5. sezonie serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Twórcy "Lucyfera" po raz kolejny pozytywnie zaskakują fanów serialu. Tym razem showrunnerka produkcji wyjawiła długo skrywaną tajemnicę odnoszącą się do długości odcinków.

Producenci "Lucyfera" nawet na chwilę nie przestają zaskakiwać fanów. Po tym, jak produkcja dostała drugie życie na Netfliksie, jej twórcy jeszcze nieraz sprawili, że widzowie podskakiwali z radości. Miało to miejsce choćby w przypadku wydłużenia 5. sezonu do 16 odcinków oraz planów stworzenia jeszcze jednej, szóstej już, odsłony przygód Lucka. Teraz do pudełka z prezentami dokłada się Ildy Modrovich.

Lucyfer – dłuższe odcinki w 5. sezonie serialu

Showrunnerka serialu ujawniła internautom długo skrywany sekret, dotyczący nadchodzących odcinków. Okazuje się, że nie tylko będzie ich więcej, niż początkowo planowano, ale też wydłużony został czas trwania. Teraz dostaniemy jeszcze więcej Lucka w jednej porcji – coś między 50 a 60 minutami. Do tej pory jeden odcinek zajmował około 40 minut, tak jak w czasach emisji w telewizji FOX.

Kiedy będzie nam dane spędzić z Lucyferem jeszcze więcej czasu, niż miało to miejsce w poprzednich latach? Tego niestety nie wiadomo, bo ekipa serialu została wygoniona na lockdown przed ukończeniem zdjęć do finałowego odcinka.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA