6. sezon "Lucyfera" został właśnie potwierdzony? Reżyserka wrzuciła zdjęcie z wymownym podpisem

0

Twórcy "Lucyfera" w czasach zarazy wypuszczają pozytywną wiadomość, która podniesie na duchu fanów serialu. Czy zdjęcie opublikowane przez reżyserkę jest potwierdzeniem 6. sezonu?

Choć plotki o 6. sezonie "Lucyfera" nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, jedna z reżyserek serialu wysyła fanom optymistyczny przekaz.

Lucyfer – reżyserka potwierdziła właśnie 6. sezon?

Z powodu pandemii koronawirusa prace nad 5. sezonem Lucka zostały wstrzymane. Jeszcze przed wprowadzeniem ograniczeń Tom Ellis, odtwórca tytułowej roli w serialu, nagrał filmik, w którym prosi fanów, by nie opuszczali swoich domów.

Teraz na Instagramie Katriny Gould, pracującej w ekipie "Lucyfera" jako druga reżyserka, pojawiło się zdjęcie przedstawiające ją i Toma.

– Możliwość pracy nad kolejnym sezonem "Lucyfera" z Tomem Ellisem była spełnieniem marzeń. Niestety, świat oszalał i nie mogliśmy zakończyć go tak, jak powinniśmy byli, ale zawsze jest następny sezon! – napisała.

Jak interpretować ten tajemniczy podpis? Biorąc pod uwagę krążące po sieci informacje na temat powstania 6. sezonu serialu, nieśmiało można wysnuć tezę, że wkrótce powinniśmy spodziewać się jego oficjalnego ogłoszenia. Zwłaszcza że nowe kontrakty podpisali już nie tylko showrunnerzy, ale także Tom Ellis.

Premiera 5. sezonu Lucyfera w 2020 na Netfliksie